+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Розсувні скляні перегородки ERAGLASS

  Сьогодні найкращим варіантом змінити дизайн житлового або нежитлового приміщення, є встановлення скляної перегородки. Така конструкція допомагає надати приміщенню естетичності, поділити його на кілька зон. Скляні перегородки для будинків, офісних приміщень можуть бути представлені в різному вигляді. Проте найпопулярнішими є скляні конструкції. Якщо раніше скло асоціювалося з крихкістю, то сьогодні у надійності такого матеріалу немає жодних сумнівів.

  У порівнянні з деревом, металом, саме скляні конструкції здатні зробити будь-яку кімнату світлою та просторою. Такий варіант чудово підійде як для невеликих, так і просторих приміщень.

  Звертайтеся в ERAGLASS і будь-які ваші ідеї облаштування приміщення скляними розсувними перегородками ми втілимо в життя.

  Фотогалерея

  Скляна перегородка з розсувними дверима

  Крім матеріалу виготовлення перегородки можуть відрізнятися видом дверей. Розсувна система є гарною заміною для маятникових дверей. Такий вид конструкції дозволяє заощадити місце, особливо це актуально для приміщень із невеликою площею. До головних переваг перегородок із розсувними дверима можна віднести:

  • надійність. Система, виготовлена ​​зі скла, може прослужити досить довго до 10 років. Це можливо завдяки тому, що скло для таких конструкцій використовують досить міцне, яке не боїться механічних пошкоджень;
  • практичність. Цей матеріал здатний добре пропускати світло, що робить приміщення світлішим;
  • зручне встановлення. Розсувна перегородка є зручною, тому що при відкритті вона не займає додаткового місця. Її можна легко встановити як у будинку, квартирі, так і офісі;
  • швидке монтування. Для встановлення скляних перегородок не потрібно виконувати жодних додаткових робіт, що дозволяє змінити простір за невелику кількість часу;
  • мобільність. За необхідності скляна система може демонтуватися та перевозитись.

  Цікавим рішенням у сучасному зонуванні простору є скляні перегородки на кухню. Такі системи допомагають відокремити робочу зону від обідньої. Це чудова можливість створити в одному приміщенні їдальню та кухню, візуально розширивши при цьому простір.

  Скляна перегородка в алюмінієвому обв’язку

  Скляна перегородка в обв’язі є відмінним рішенням, яке поєднує в собі надійність та гарні естетичні особливості. Обв’язок допомагає підкреслити стиль того чи іншого приміщення, створити загальний дизайн простору. Така декоративна особливість стане родзинкою будь-якого інтер’єру.

  Замовити, придбати розсувну скляну перегородку ERAGLASS

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу + 15 = 25

   Вгору