+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Дахи зі скла і зенітні ліхтарі в Києві від ERAGLASS

  Зробити будинок гарніше й оригінальніше дозволяють даху зі скла, які помітно прикрашають інтер’єр будівлі. Скляні покриття великих площ здатні зробити приміщення набагато світліше, додати яскравості і подарувати відчуття свободи і комфорту.

  Фото наших робіт

  Навіть в разі похмурої погоди ваш будинок буде наповнений сонячним світлом. Новітні технології, які використовуються у виробництві нашої компанії, дозволяють виготовляти надійний і міцний дах зі скла.

  Довговічний дах зі скла стане просто знахідкою для романтиків, які люблять насолоджуватись сходами сонця, заходами і зоряним небом.

  Зенітні ліхтарі

  Крім скляних покриттів для ваших будинків ми пропонуємо зенітні ліхтарі, виконані з різним ступенем складності і в різних конфігураціях. Зенітний ліхтар – це піднесена частина покрівлі будинку, в яку входять скляні покриття, вільно пропускають денне світло всередину приміщень.

  Єдиною перешкодою для потрапляння сонячних променів в будинок будуть тільки лише його внутрішні стіни і перегородки. Зенітний ліхтар може бути виконаною в різних формах: двоскатних, арочних, пірамідальних і ін. З такими формами даху зі скла з більшою інтенсивністю будуть пропускати світло в порівнянні зі звичайними вікнами, розташованими на вертикальних стінах будівлі.

  Що обіцяє скляний дах

  Скляний дах – елемент в першу чергу позитивний. Вона допомагає поліпшити зовнішній і внутрішній вигляд будинку, зробить світліше двір, допоможе зі створенням гарної теплиці.

  ПАНОРАМНІ СКЛЯНІ ДАХУ

  Існуючі варіанти конструкцій гарантують незвичайний зовнішній вигляд і збільшена кількість сонячного світла. А ще використане укріплене скло гарантує безпеку використання. Архітектори створили навіть панорамний скляний дах.

  Покриваючи будинок на схилі пагорба або гори, вона забезпечує мешканцям винятковий вид на околицю і небо. Особливо цікаво літньої ночі дивитися на зоряне небо через таку прозору конструкцію.

  Подробнее

  Типи дахів зі скла виробництва EraGlass:


  Чи готові замовити виклик замірника?
  Залишилися питання чи сумніви?
  Звертайтеся будь-яким із зручних способів і ми вам допоможемо!

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 9 + = 13

   Чому EraGlass

   1. Беремося за індивідуальні і типові проекти будь-якої складності «під ключ».
   2. Проводимо «чистий» монтаж, завжди перевіряємо справність на місці.
   3. Працюємо без посередників: всю продукцію виробляє і монтуємо ми самі.
   4. Надаємо 2 роки гарантії.
   Вгору