+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скління торгових центрів від ERAGLASS

  Презентабельний зовнішній вигляд магазину або торгового центру сприяє збільшенню кількості покупців. Сьогодні досить популярно використовувати скління торгових центрів. Це пов’язано з тим, що покупцям подобається розглядати вітрину. Можливість побачити представлену продукцію спонукає покупців зайти в магазин. Якщо скління торгових центрів відбувається правильно, то тоді приміщення стає не тільки привабливим, світлим, а й просторим.

  Фотогалерея

  До головних переваг скління магазинів можна віднести:

  • товар добре проглядається через прозоре скло. Таким чином у вас є можливість презентувати свою продукцію і залучити покупців;
  • ударостійкість. Для виготовлення скляних конструкцій і огорож використовують міцне скло, яке добре витримує пошкодження;
  • презентабельний зовнішній вигляд торгового центру;
   простий догляд;
  • можливість зацікавити покупців, шляхом викладання на скляну вітрину продукцію, яку необхідно продати.

  Скляні торгові вітрини

  Використання скляних торгових вітрин дає змогу торговому центру створити відчуття відкритості перед покупцями. Коли люди одразу ж бачать продукцію, і те, в якому стані вона перебуває, це спонукає їх до покупки. Довіра до магазинів, супермаркетів, у яких встановлено скляні вітрини, скляні вхідні двері, завжди вища, ніж до торговельних центрів, що не можуть продемонструвати свій товар відкрито.

  Скляні торгові вітрини дають змогу на відстані визначити, наскільки магазин популярний, якщо там відвідувачі. Особливо такі конструкції привертають увагу дітей, а також жінок.

  Скління торгових центрів

  Скляні перегородки для ТЦ дають змогу гармонійно зонувати простір і зробити його комфортнішим. Такі конструкції часто використовують для того, щоб розділити приміщення на зони. Наприклад, якщо в торговому центрі поруч розташовані кафе і дитяча ігрова кімната, то їх легко можна відокремити одна від одної за допомогою перегородки зі скла. Конструкції можуть бути цільними або розсувними, вибір виробів залежатиме від того, що саме необхідно зонувати.

  Зовні такі скляні конструкції дуже привабливі, що допомагає створити унікальний інтер’єр всередині приміщення. Для створення оригінальних перегородок, скло можна доповнювати іншими матеріалами.

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу − 1 = 2

   Вгору