+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки ERAGLASS

  Скляні перегородки – конструкції зі скла з металевими елементами різного розміру та оформлення, які використовуються для зонування офісів та кімнат у будинку, оформлення торгових площ. Компанія EraGlass є лідером на ринку виробництва скляних конструкцій в Україні.

  Ми виготовляємо перегородки зі скла будь-якої складності та дизайну на замовлення.

  Фотогалерея

  Де використовуються:

  • при зонуванні офісів;
  • як перегородки для конференцзалу;
  • для того, щоб відгородити роздягальню, кухню в офісі;
  • в оформленні фітнес центрів;
  • при оформленні будинків, квартир і магазинів.

  Типи використовуваного скла

  Сучасна промисловість випускає таке скло для перегородок, яке можна сміливо назвати універсальним. Незважаючи на крихкість скла, воно здатне витримувати великі навантаження. 1 кв. м. скла товщиною 15 мм витримує навантаження 100 кг! Сьогодні є великий асортимент скла для спорудження інтер’єрних перегородок і скляних дверей. Для облаштування інтер’єру можна придбати скляні перегородки з таких видів скла:

  • Загартоване скло міцніше звичайного в 5-6 разів. А якщо воно і розбивається, то осколки нікого не поранять, адже вони не гострі і дрібні.
  • Триплекс – це багатошарове скло, полотна якого склеюються між собою за допомогою плівки. Якщо воно розбивається, то осколки залишаються на плівці, а не розлітаються на підлогу.
  • Різнокольорові тоновані стекла дозволяють виготовляти двері і перегородки скляні в цікавих колірних рішеннях.
  • Непрозорі або матовані скла використовують тоді, коли необхідно захистити все, що відбувається за перегородкою або дверима від сторонніх очей.
  • Акрилове або органічне скло, відрізняється високою світлопроникністю і міцністю.
  • Смарт-скло, яке ще називають «розумним». Його особливість в тому, що людина може їм керувати, наприклад, змінюючи рівень прозорості, використовуючи в якості сенсорного екрану. Такі офісні скляні перегородки дуже зручні, так як виконують відразу кілька функцій, але вартість їх досить висока.

  Дизайнерське оформлення

  Оригінально і витончено виглядають вироби, прикрашені скляною крихтою. На скляну поверхню також можна наносити піскоструминні малюнки, лазерне гравіювання. Не так давно на ринку з’явилася креш-технологія, яка дозволяє добитися ефекту битого скла. Часто можна замовити скляні перегородки з вітражів або зі вставками вітражів.

  Різноманітність форм і стилів

  Найпростішою вважається стаціонарна суцільноскляна перегородка. Найчастіше їх застосовують в офісах, де вони стали фактично невід’ємним атрибутом. У великих приміщеннях доцільно використовувати мобільні конструкції, які дозволяють створити окремі зони. Розсувні скляні перегородки для офісу дуже зручні, адже легким рухом руки дозволяють розділити приміщення на дві частини або об’єднати його. Молірування дозволяє створювати гнуті конструкції, завдяки чому вдається втілювати в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Каркасні перегородки – це ще один різновид огорож, для виготовлення яких використовують ударостійке скло, товщиною від 4 до 6 мм. З товстого ударостійкого скла виготовляють безкаркасні скляні перегородки, в інтер’єрі такі варіанти виглядають дуже вигідно і вдало поєднуються з різними стилями.

  Дуже ефектно виглядають скляні огорожі, де комбінується скло та інші матеріали, наприклад, алюміній, дерево, шкіра.

  Різноманіття дизайнерських рішень дозволяє отримувати найцікавіші і незвичайні скляні перегородки в інтер’єрі для будинку, офісу або торгових центрів.

  Призначення скляних перегородок в інтер’єрі

  • поєднувати і розділяти приміщення;
  • зонувати простір;
  • посилювати звукоізоляцію та природне освітлення;
  • візуально збільшувати простір;
  • раціонально використовувати площу.

  Види перегородок зі скла Eraglass


  Замовити виготовлення, купити перегородку

  Ціна на такі перегородки повністю виправдовує себе. Загляньте в прайс для отримання примірних розцінок або зверніться до наших фахівців для підготовки прорахунку.

  Ви можете ознайомитися з прикладами і фотографіями наших робіт і переконатися в цьому самі. Замовте скляну перегородку для офісу або будинку в компанії EraGlass і ви отримаєте високий рівень якості і сервісу.

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу − 3 = 7


   Чому варто замовити скляні перегородки EraGlass

   1. Беремося за індивідуальні і типові проекти будь-якої складності «під ключ»
   2. Вироблений «чистий» монтаж, завжди перевіряємо справність на місці.
   3. Працюємо без посередників: всю продукцію виробляє і монтуємо ми самі.
   4. Надаємо 2 роки гарантії.
   Вгору