+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки ERAGLASS в квартирах

  Розділити в приміщенні простір на зони можна використовуючи скляні перегородки в квартиру. Такі вироби виготовляються з міцного скла, яке не б’ється і добре витримує механічні навантаження.

  Встановлюючи скляні перегородки у квартирі, ви зможете додати в приміщення більше світла і зробити його просторішим. Такі пристосування підходять як для великої житлоплощі, так і для невеликих квартир. Якщо ви хочете акуратно відокремити кухню від передпокою або вітальні, то тоді скляні перегородки для квартири допоможуть вам впоратися з цим завданням.

  Компанія Eraglass має багаторічний досвід у виготовленні та монтажі перегородок зі скла у квартирах різної складності. Звертайтеся, ми будемо раді розробити для вас унікальний дизайн конструкції, який підкреслить особливий статус і вишуканий смак власника.

  Фото наших робіт

  Скляна перегородка в квартиру може бути представлена в такому вигляді:

  • мобільна. Такий виріб можна легко переміщати, що дозволяє змінювати обстановку в будинку;
  • стаціонарна. Скляна перегородка у квартирі такого типу міцно встановлюється, її неможливо пересунути. Скляна стіна у квартирі дає змогу створити затишну обстановку. Цей варіант можна використовувати для відділення кухні від їдальні. Або ж для створення додаткової зони в кімнаті;
  • зсувна. Конструкції можна сміливо встановлювати в невеликих квартирах або ж гостинках. Виріб переміщається по рейках і не займає додаткового місця під час відкривання.

  Скляна перегородка в профілі

  Перегородки зі скла у квартирі матимуть набагато естетичніший вигляд, якщо вони будуть обрамлені в профіль. Підбирати профіль необхідно залежно від того, з якого скла виконані скляні перегородки у квартирі. Наприклад, якщо скло з тонуванням, то в такому разі краще вибрати профілі світлих відтінків, це зробить конструкцію не такою похмурою. Якщо скляна перегородка у квартирі з матового скла, тоді варто зробити вибір у бік профілів, які виконані в темному кольорі. Разом такі вироби створюватимуть гармонійну і міцну конструкцію. Використання профілів допомагає скляні стіни у квартирі зробити міцнішими.

  Алюмінієві перегородки у квартирі вважаються найкращим варіантом, тому що такі вироби вирізняються тривалим терміном експлуатації та надають відмінну звукоізоляцію. Вартість скляних перегородок у квартирі в Києві залежатиме від виду скла, яке використовується, а також кількості додаткової фурнітури.

  Розсувна скляна перегородка у квартирі

  Скляні розсувні перегородки у квартирі допомагають зробити приміщення комфортнішим. Якщо в кімнаті погане освітлення, то такі перегородки зі скла у квартирі зможуть зробити темну частину кімнати набагато світлішою, оскільки такі вироби добре пропускають світло. Компактність конструкції допомагає заощадити простір. Скляні перегородки у квартиру можна придбати за оптимальними цінами.

  Замовити, придбати скляну перегородку ERAGLASS для квартири

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 29 − = 24

   Вгору