+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки ERAGLASS для торгових центрів

  У торгових центрах важливо показати товар і створити для покупців комфортний мікроклімат. Скляні конструкції EraGlass займають мінімум місця і забезпечують панорамний огляд, залучаючи відвідувачів не тільки товаром, а й інтер’єром магазину. При необхідності на скло можна нанести будь-яку інформацію, в т.ч. рекламу.

  Розсувні перегородки, виготовлені зі скла, допоможуть створити ексклюзивний інтер’єр у будь-якому торговому центрі. Легкі, але при цьому надійні та міцні скляні перегородки для торгових центрів, допомагають:

  • ефективно розділити територію торгових зон;
  • збільшити ширину проходу;
  • розмежувати простір.

  Спеціально загартоване скло є основою конструкції і нестандартним матеріалом, за допомогою якого можна втілити будь-яку дизайнерську ідею. Вони не займають багато місця і забезпечують хороший панорамний огляд.

  Розсувні перегородки зі скла для торгових центрів мають низку таких переваг:

  • універсальність конструкції дозволяє їй гармонійно поєднуватися з іншими матеріалами;
  • скляні перегородки в торговому центрі допомагають візуально розширювати простір і зробити його максимально світлим;
  • вони мають високі показники зносостійкості до механічних пошкоджень, а також безпечні в експлуатації;
  • дуже прості в догляді;
  • конструкція може бути вигнутою, рівною або мати іншу нестандартну форму;
  • скляні перегородки для торгових центрів можна декорувати або ж за необхідності тонувати.

  Скляна перегородка з розсувними дверима

  Такі конструкції, які виготовлені зі скла, вважають за краще встановлювати все більше людей, у яких є приватні будинки, квартири і власники підприємств. Порівняно з фальш-стінками, вони не займають багато простору, пропускають достатню кількість світла і мають естетичний вигляд. Скляні торгові перегородки з такою системою дверей дуже часто встановлюють у торговельних залах для поділу простору на кілька зон. Загалом конструкції, виготовлені зі скла з розсувними дверима, встановлюють у виставкових центрах, торговельних майданчиках, і приміщеннях різної конфігурації для:

  • декору та розширення простору;
  • зонування простору в будинку або на роботі;
  • можливості візуального розширення обмеженого простору в квартирах-студіях, SPA-салонах, магазинах та інших приміщеннях.

  Скляний тамбур

  Скляний тамбур являє собою невелике приміщення, яке монтується до офісної будівлі, приватного будинку, торгового центру. Таким чином, він є центральним місцем входу і виходу з приміщення на вулицю. Скляний тамбур, встановлений у будинку, оберігає його від протягів і зовнішніх природних явищ. Основною перевагою конструкції є збереження тепла особливо в зимовий період часу. Завдяки прозорості скляний тамбур сприяє пропуску в приміщення достатньої кількості світла. На скло, з якого виготовляється тамбур, можна нанести декор, тим самим надавши йому оригінальності.

  Замовити, придбати скляну перегородку ERAGLASS для торгового центру

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 49 − = 41

   Вгору