+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки ERAGLASS з алюмінієвими профілями

  Меблева італійська компанія Rimadesio затьмарила всіх своєю пристрастю до ювелірного зонування простору (скляні перегородки з алюмінієвими профілями). Основою філософії бренду є людина, що перебуває в центрі вільного приміщення, яке наповнюється природним світлом. Тому при створенні меблевої продукції у вигляді: стелажів, гардеробних, скляних перегородок Rimadesio, використовується тільки екологічно чисті, і легкі матеріали.

  Унікальні скляні перегородки Рімадезіо тепер можна замовити і в Україні. Компанія Eraglass виробляє італійські скляні конструкції під замовлення будь-яких розмірів.

  Фотогалерея наших робіт

  Сьогодні особливою популярністю для зонування приміщення користуються скляні перегородки з алюмінієвими профілями Рімадезіо. Вони можуть бути виконані з такого виду скла:

  • гартоване. Такий варіант вважається найміцнішим, оскільки під час розбивання скло не розсипатиметься на гострі осколки. Такі вироби вважаються найбезпечнішими, тому їх часто встановлюють у магазинах і торгових центрах;
  • прозоре скло. Прозора скляна перегородка Rimadesio для офісу, є оптимальним варіантом, якщо в компанії діє прозора система роботи, коли видно, як працюють всі співробітники;
  • ламіноване. Перегородка з такого скла є абсолютно безпечною, оскільки в ній є захисна плівка, яка в разі механічного пошкодження не дасть осколкам розсипатися;
  • тоноване. Скляна Тонована перегородка Rimadesio, є відмінним варіантом для офісів, або банківських установ, коли необхідно естетично розділити приміщення, але в той же час зберегти приватність. Тоноване скло не пропускає світло, тому за спекотної погоди приміщення не буде сильно нагріватися.

  Перегородка зі скла Рімадезіо для магазину

  У магазинах, так само як і в торгових центрах, особливо досить часто використовують скляні огорожі. Вони мають дуже привабливий вигляд, здатні візуально розширити простір, а також зробити його світлішим. Нерідко, в торгових центрах, мабуть, досить мало природного світла, тому скляні перегородки Rimadesio для магазину, є відмінним варіантом, який може одночасно виконувати як естетичні, так і практичні функції.

  Найчастіше скляні перегородки дають змогу відокремити одну зону від іншої, наприклад кафе від магазину. Або ж просто розділити один простір у супермаркеті на кілька секцій.

  Скляна перегородка Рімадезіо для дому

  Зонувати домашній простір, також можна за допомогою міжкімнатної перегородки Рімадезіо. Такі пристосування можна використовувати, коли необхідно одну кімнату розділити на кілька частин. Особливо це актуально для невеликих квартир. По-перше, використовуючи скляну перегородку, з однієї кімнати можна зробити дві. У квартирах, де є достатньо простору, перегородки можуть слугувати елементом декору, найкраще, коли можна в кімнаті виділити зону для відпочинку або роботи. По-друге, перегородки зі скла Рімадезіо для будинку, можна використовувати, для того щоб розділити кухню і обідню зону. Виглядати причому це буде не тільки комфортно, але й естетично.

  Замовити, придбати скляну перегородку ERAGLASS з алюмінієвими профілями

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 88 − = 84

   Вгору