+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Душові перегородки ERAGLASS

  Скляна кабіна у ванній кімнаті має не тільки сучасний, але й практичний вигляд. Виріб не займає багато місця і може легко поєднуватися з будь-яким стильовим оформленням приміщення. Вони прості в обслуговуванні і відмінно себе зарекомендували у квартирах і приватних будинках.

  Приклади наших робіт

  Для виготовлення таких конструкцій використовується загартоване скло. Матеріал досить міцний і добре витримує різні пошкодження. Така особливість дає змогу не переживати за те, що конструкція може піти сколами або мікротріщинами. Душова кабіна може бути як звичайною, так і душовою. Все залежить від параметрів ванної кімнати приватного будинку, а також розташування комунікацій.

  Розсувна скляна душова кабіна

  Розсувна скляна душова займає досить мало місця, тому підходить для невеликих ванних кімнат. Завдяки такому типу відкриття дверей, душова не займатиме додаткового місця або ж не зачіпатиме предмети, що стоять поруч. Скло в кабіні може бути абсолютно різним. Наприклад, якщо ви хочете, щоб у ванній було більше світла, тоді варто вибирати прозору душову кабіну. Така конструкція добре виглядає з інтер’єром, виконаним у білих або інших світлих відтінках. Якщо у вашій ванній на плитці є візерунки, тоді можна замовити нанесення такого ж візерунка на душову кабіну. Разом це буде виглядати досить гармонійно.

  Кутова скляна кабіна

  Кутова скляна кабіна є досить компактною, її легко можна встановити в кутку. Такий вид скляних конструкцій підходить як для квартир, так і для приватних будинків з невеликою площею санвузла. Встановлення такого пристосування допомагає вмістити у ванній якомога більше додаткових предметів, техніку. Якщо санвузол суміщений, можна підібрати тонований виріб.

  Скляна душова перегородка може мати різну форму. Найголовніше, щоб вона була максимально зручно встановлена. Для цього перед тим, як купувати такі вироби, необхідно зробити заміри, щоб кабінка могла гармонійно стати. Крім розмірів конструкції, при виборі варто приділити увагу таким характеристикам:

  • форма. Кругла займає більше місця, ніж квадратна, прямокутна;
  • вид скла. Матеріал може бути прозорим, декорованим, тонованим;
  • ид дверей.

  Бронзова скляна душова є оригінальним рішенням для тих, хто хоче зробити інтер’єр ванної кімнати максимально оригінальним. Її можна встановити як у приватному будинку, так і у квартирі.

  Замовити, придбати скляну душову перегородку ERAGLASS

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 86 − 79 =

   Вгору