+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки ERAGLASS з орними дверима

  Оформлення інтер’єру є візитною карткою для кожної компанії. Перше враження про організацію у багатьох партнерів і клієнтів створюється саме коли вони потрапляють всередину приміщення. Для того, щоб підкреслити статус і креативність своєї компанії, в офісних приміщеннях варто використовувати перегородки з розпашними дверима.

  Головною відмінною рисою таких конструкцій є те, що перегородка зливається з дверним прорізом, що дає змогу не тільки розділити приміщення на зони, а й надати йому естетичності. Виготовляються такі пристосування тільки з міцного загартованого скла, яке здатне добре переносити механічні впливи. Такий матеріал не є крихкий, тому має тривалий термін експлуатації.

  Приклади наших робіт

  Скляна перегородка з розпашними дверима для офісу

  Скляні офісні перегородки з розпашними дверима мають низку переваг:

  • дозволяють зробити приміщення світлішим. Завдяки тому, що такий матеріал як скло добре пропускає світло, у приміщенні стає набагато світліше. Також це допомагає економити на штучному освітленні;
  • оригінальний дизайн. На скляну поверхню можна нанести будь-який візерунок і малюнок. Це допомагає підкреслити індивідуальний корпоративний стиль;
  • прозорість. Скляні конструкції залишають взаємини між співробітниками і партнерами, клієнтами абсолютно відкритими, що підтверджує надійність компанії;
  • основне або додаткове зонування приміщення. Іноді можна зіткнутися з ситуацією, коли необхідно відокремити той чи інший відділ. Хорошим рішенням для цього стануть перегородки з розпашними дверима. Такі пристосування допомагають заощадити гроші на оренді додаткового приміщення.

  Скляна перегородка в конференц-залі, основному офісному приміщенні, може бути стаціонарною або ж переносною. Другий варіант більше підходить для компаній, які орендують приміщення. Мобільну конструкцію можна буде демонтувати і забрати з собою в разі переїзду.

  Перегородка з розпашними дверима для будинку

  Зонувати простір можна не тільки в комерційних приміщеннях, а й у житлових. Наприклад, якщо ви живете в невеликій квартирі і хочете з однієї кімнати зробити дві, тоді в такій ситуації скляні перегородки стануть незамінними. Конструкції можуть бути виготовлені з абсолютно різного скла, як прозорого, так і матового. Усе залежить від того, де саме ви хочете зонувати приміщення. Скляна перегородка в профілі підійде для тих, хто хоче створити загальний дизайн у приміщенні. Застосування профілю допомагає доповнити загальний стиль у кімнаті. Такий варіант добре виглядає в приватному будинку або квартирі з великою площею, коли можна розділити, наприклад, кухню і їдальню, вітальню.

  Замовити, придбати скляну перегородку ERAGLASS з орними дверима

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 74 + = 79

   Вгору