+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Міжкімнатні перегородки ERAGLASS

  Сьогодні такі вироби, як міжкімнатні перегородки, встановлюють як у квартирах, так і в офісах. Це пов’язано з тим, що конструкції допомагають зонувати приміщення і при цьому зробити його зовні привабливим.

  Фотогалерея наших робіт

  Особливою популярністю користуються саме скляні конструкції, оскільки вони мають низку позитивних переваг:

  • Надійність. Виробники використовують загартоване скло, яке дає змогу пристосуванням добре витримувати механічні навантаження і при цьому не розбиватися.
  • Швидкий догляд. Щоб скляні перегородки виглядали завжди естетично, досить просто їх протирати від пилу і бруду звичайним засобом для миття вікон.
  • Збільшення природного світла в приміщенні. Використовуючи скляні вироби в кімнатах або ж офісах з поганою освітленістю, можна зробити приміщення світлішим і візуально просторішим.
  • Тривалий термін експлуатації. Скляні конструкції не піддаються корозії, не гниють від підвищеної вологості в приміщенні.

  Міжкімнатні перегородки для дому та квартири

  Для того, щоб розділити в приміщенні площу, але водночас не змінювати повністю планування, використовують міжкімнатні перегородки у квартирі. Здебільшого у квартирі такі пристосування використовують для:

  • зонування простору;
  • декоративного оформлення приміщень;
  • створення додаткових кімнат.

  Скляні міжкімнатні перегородки досить часто використовують у квартирах-студіях, де на маленькій площі необхідно облаштувати кімнату і кухню. Або відгородити кухню від гостьової кімнати. Також скляні конструкції можна використовувати для того, щоб з однієї великої кімнати зробити дві маленькі. Такий формат підійде для тих людей, у яких є діти, що підростають.

  Для тих людей, які люблять, щоб в інтер’єрі були присутні яскраві акценти, необхідно використовувати скляні перегородки з декором. Варто підкреслити, що сьогодні існує велика різноманітність скляних конструкцій, які можна підібрати під будь-який дизайн.

  Міжкімнатні перегородки від компанії ERAGLASS

  Компанія ERAGLASS вже не один рік займається виготовленням скляних конструкцій. Ви можете замовити міжкімнатні перегородки в будинок, квартиру або ж офіс. Дизайнери-конструктори виготовляють скляні перегородки як за вже наявними прикладами, так і за індивідуально розробленим макетом. Усе залежить від побажання замовника. Обрати компанію Eraglass варто, тому що:

  • Ми завжди відкрито спілкуємося з клієнтом і надаємо якісні вироби.
  • У нас немає накрутки вартості виконаних робіт, тому замовник завжди знає ціну того чи іншого скляного пристосування.
  • Виконання робіт рівно в зазначений термін без затримок
  • Декорування скляних виробів на замовлення.

  Висококваліфіковані фахівці виконають роботи будь-якої складності.

  Замовити, придбати скляну міжкімнатну перегородку ERAGLASS

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу + 61 = 65

   Вгору