+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляна перегородка зі скляними розсувними дверима (вул. Щорса, 35-Б, приватна квартира)

  Термін 25.05.14

  До початку роботи ERAGLASS

  Була поставлена задача відокремити скляною перегородкою робочий кабінет від передпокою і коридору. Перегородка виконана з прозорого скла загартованого товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. Фрагменти скляної перегородки встановлюються знизу і зверху в алюмінієвий П — подібний профіль 20х20 мм, Нижній профіль скляної перегородки довелося клеїти, так як мала місце наявність теплої підлоги і бурити останній не представлялося можливим. Місця примикання скла до бічних несучих стін виконані без обрамлення профілем. Несучі бічні стіни виконані з «рваного» цегли і приєднатися до них красиво профілем не представляється можливим. Зважаючи на це, нерівні шви примикання скляної перегородки були заповнені прозорим силіконом, що згладило нерівності шва.

  Скляна перегородка включає в себе розсувні скляні одностулкові двері. Двері комплектуються розсувною системою і точкової плоскою ручкою. Розсувна система скляних дверей, за бажанням замовника, була підібрана мінімальних розмірів, щоб метал не кидався в очі на загальному тлі скляної перегородки з розсувними дверима. Ручка також підібрана виходячи з концепцій мінімалізму. Вона плоска максимально притиснута до скляних розсувних дверей і не займає багато місця в просторі. Також в ній зручно виконано поглиблення під пальці.

  Ще один маленький нюанс: замовники дуже часто хочуть бачити мінімальний зазор між «глухим» фрагментом і розсувними скляними дверима. Цим також зумовлений вибір розсувної системи. В даному випадку цей зазор становить 15 мм. Щоб приховати цей зазор, скляні розсувні двері виконується, як правило, ширше отвору на 40-60 мм. Тому візуально не спостерігається зазорів на скляній перегородці. Також внизу, на краю нижньої кромки скляних розсувних дверей передбачений мінімальний уловлювач. Це дозволяє скляних дверей працювати у певному напрямку і зменшує бічній люфт. Цей уловлювач також виконаний в стилі мінімалізму і практично не помітний на загальному тлі скляної перегородки.

  Взагалі одним з достоїнств скляних перегородок є так звана «мобільність». Скляні перегородки можна встановлювати в чистового приміщенні. Їх монтаж не супроводжується великою пилом і сміттям. Також, якщо необхідно демонтувати скляну перегородку, це не вимагає додаткових зусиль і руйнувань приміщення (сміття, бруд тощо)

  У свою чергу, установка скляних перегородок на чистові обробки, вимагає високої майстерності заміряють і конструкторів, щоб вирахувати все до міліметра, без всяких монтажних зазорів. Тому компанія «Ера Гласс» завжди намагається підтримувати кваліфікацію своїх співробітників на високому рівні.

  Результати роботи ERAGLASS

  Термін виготовлення та монтажу скляної перегородки зі скляними розсувними дверима – 10 робочих днів.

  Вгору