+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляна вітрина для ювелірного магазину

  Візитною карткою будь-якого ювелірного магазину є її прозора і приваблива вітрина. саме через неї потенційний покупець вибирає собі виріб, що може коштує десятки тисяч доларів. Вона повинна бути ідеально чистою і розкривати всі переваги кожного виробу особливості.

  Для показу великої кількості ювелірних виробів використовуються скляні вітрини, які з кожним днем набирають свою популярність.

  стеклянная витрина от Эрагласс в ювелирном бутике

  Компанія Eraglass вже багато років займається установкою і продажем скляних ювелірних вітрин в Києві та по всій території України. Саме ми даємо вам гарантію того, що покупець зверне увагу на подаються вироби, а не на що-небудь інше. Це забезпечується простотою конструкції, строгим дизайном і використанням унікальних технологій.

  Переваги ювелірних вітрин зі скла

  • всі вироби, які будуть розташовані під склом цього роду, можна розглянути з будь-якої сторони — це істотний плюс при продажі дорогої продукції;
  • можна розмістити багато товарів, які будуть мати своє певне місце, їх можна відмінно розглянути, при цьому не звертаючи уваги на іншу модель;
  • забезпечують захист від дотиків;
  • асортимент товару завжди знаходиться перед покупцем
  • ювелірні вітрини зі скла додають вишуканості вашому магазину.

  Скляні вітрини користуються великим попитом не тільки для продажу прикрас, але і в інших сферах. Це обумовлено тим, що за допомогою неї можна показати товар з усіх боків. Виділити всі його достоїнства, при цьому не чіпаючи його руками.

  Надійність скляних вітрин для ювелірних магазинів

  Вітрини зі скла довговічні і надійні. За рахунок обрамлення в алюмінієвий каркас, вони витримують велике навантаження. Такі скла неможливо розбити. Якщо все ж, при сильному ударі, це сталося, то ви в будь-якому випадку не поранитися. Кути осколків закруглені і не гострі.

  простая стеклянная витрина
  Замовляйте ювелірні вітрини у компанії EraGlass і будьте впевнені в неперевершеній якості наших скляних конструкцій.

  Вгору