+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Як зробити сходи безпечними для дитини

  Сходи можуть бути найнебезпечнішим місцем у будинку для маленьких дітей.

  З них легко спіткнутися і впасти, але діти і старші діти просто не знають про це. Як тільки вони почнуть повзати, їх залучаєть до сходів, як магніт. Це як гора, на яку вони повинні піднятися, незалежно від того, скільки разів ви намагаєтеся перемістити їх подалі від них, ваші крихти прост хотять повзти прямо туда.

  Одна з ваших обов’язків, як батьків, щоб зберегти ваші діти в безпеці. У цій статті спеціалісти, які бажають допомогти читачам вирішити цю проблему, зібрали корисну інформацію, яка розповість вам, як зробити ваши сходи безпечними і безаварійними для ваших карапузів.

  Перегородки, огорожі, скляні двері, душові кабіни, сходи, скляні навіси ERAGLASS для офісів і багато іншого ви зможете замовити зателефонувавши в офіс компанії ERAGLASS.

  Небезпеки, які підстерігають дітей на сходах

  опасности для детей на лестнице

  Сходи є одним з 10 найбільш поширених джерел травм для дітей. Більшість з них отримують травми голови, шиї і м’яких тканин, такі як:

  • розтягування;
  • забої та гематоми;
  • переломи;
  • рвані рани.

  Безпечна для дітей квартира або будинок повинні захистити цікавих непосид від всіляких нещасних випадків. Ваша дитина буде рости, і постійно відкривати для себе нові горизонти, які можуть нести небезпеку. Тому важливо знову і знову захищати сферу проживання відповідно до віку вашої дитини.

  Такі сходи небезпечні.

  маленький ребенок на лестнице

  Сходи, як джерело дитячого травматизму, повинна мати захист. Для дрібних мандрівників в памперсах взагалі потрібно перекрити доступ до неї. А для підростаючих пустунів, які ведуть активний спосіб життя, на ній повинні бути передбачені всі засоби безпеки.

  Види огорож

  Як тільки ваш маленький скарб досягло спритності кошеня, то починає переміщатися зі швидкістю світла. Але його дослідження часто призводять до травмонебезпечні зони, такі як сходи. Зараз саме час розглянути, як можна захистити сходи від дитини.

  Основними елементами сходів, які дозволяють уникнути дитячого травматизму є:

  • бар’єри;
  • перила і поручні;
  • додаткові кошти (сітки, дитячі поручні, килимове покриття).

  Важливо! Відстань між вертикальними елементами загороджувальних конструкцій повинно бути таким, щоб можна було пролізти або застрягти (не більше 10 – 12 см).

  Бар’єри і ворота безпеки

  Самий очевидний і надійний спосіб тримати вашої дитини подалі від сходів – це встановити дитячі ворота безпеки. Вони, як правило, призначені для дітей від шести місяців до двох років, коли вони зможуть самостійно перелізти або відкрити їх.

  Є багато варіантів бар’єрів, але який би ви не вибрали, переконайтеся, що вони повністю блокують доступ до сходів. Оскільки неможливо стежити за плазує дитиною цілодобово, рекомендується встановлювати хвіртки зверху і знизу сходи.

  Ворота нагорі вашої сходів дуже важливі. Використовуйте такі, які можна прикрутити до стіни або перилах. Вони повинні бути як можна вище вашої дитини, щоб він не перебрався через них. Висувні дитячі двері не підходять для верхньої частини драбини, бо вони з часом можуть ослабнути.

  Нижню частину сходів (якщо у неї немає широкої відкритої площадки біля основи), перекриють дитячі ворота, які можуть ідеально вписатися у вхід на сходовий марш. Якщо ваші сходи незвичайна або має широкий прохід, то вам потрібні двері з парканчиком.

  Варіанти захисних бар’єрів.

  варианты барьеров и ограждений для защиты детей на лестинце 1 варианты барьеров и ограждений для защиты детей на лестинце варианты барьеров и ограждений для защиты детей на лестинце варианты барьеров и ограждений для защиты детей на лестинце варианты барьеров и ограждений для защиты детей на лестинце варианты барьеров и ограждений для защиты детей на лестинце варианты барьеров и ограждений для защиты детей на лестинце варианты барьеров и ограждений для защиты детей на лестинце варианты барьеров и ограждений для защиты детей на лестинце варианты барьеров и ограждений для защиты детей на лестинце

  Хоча безпека завжди на першому місці, ви все одно повинні спробувати знайти такі загородки, які краще відповідають вашому уявленню про те, як повинен виглядати ваш будинок. Вибір між деревом, склом, металом, текстилем або пластиком, а також кольором дозволяє відшукати ідеальний варіант.

  Перила та поручні

  перила и поручни

  Не всі знають, у чому відмінність між перилами і поручнями. На цій картинці зліва – поручні, а праворуч – перила з поручнями і стійками. Їм також слід приділити особливу увагу. Навіть якщо ваша дитина занадто великий, щоб прослизнути через поперечини, його голова або кінцівки можуть застрягти між ними.

  Сходові огородження з різних матеріалів.

  ограждения лестниц из различных материалов - стекло, дерево, металл

  Такі сходи повинні сподобатися вашим дітям.

  Спробуйте перекрити доступ до поручнів. Це може бути сітка або пластиковий екран.

  ограждения лестниц ограждения лестниц

  Ви також можете встановити нижню напрямну, якщо ваші діти малі, щоб дістатися до поручнів.

  направляющая на лестине для детей направляющая на лестине для детей

  Увага! Сходи можуть бути слизькими для дітей, а килимове покриття або протиковзкі накладки здатні пом’якшити будь-які падіння. Якщо ваша сходи вже покрита килимами, переконайтеся, що вони щільно прилягають.

  Як зробити захист самостійно

  Якщо у вас є інструменти, час і ресурси, то виготовлення індивідуального огорожі може бути по-справжньому цікавим і стильним способом зберегти вірність обстановку вашого будинку. Є кілька різних способів зробити це, тому подумайте, щоб знайти кращий для ваших навичок і бюджету.

  Как сделать защиту самостоятельно

  Щоб зробити дерев’яний бар’єр самостійно, приготуйте:

  1. гладкі, рівні дошки;
  2. інструменти;
  3. кріпильні деталі для стіни і поручнів;
  4. замикаючий механізм.

  Ворота або низький паркан можна спорудити, на ваш розсуд, враховуючи дизайн інтер’єру. Кожен елемент дерев’яної конструкції потрібно ретельно відшліфувати, а готовий виріб покрити лаком.

  Також можна зробити хвіртку і маршові огорожі з міцної мотузки або каната.

  Как сделать защиту самостоятельно 2 Как сделать защиту самостоятельно 2

  Ви завжди можете щось зробити, щоб підвищити рівень надійності свого будинку. Те, наскільки далеко ви готові зайти заради захисту дітей, залежить від вашої сімейної культури, часу і ресурсів, які ви готові присвятити цій задачі.

  Команда Eraglass радить – що краще всього передбачити безпека дітей заздалегідь. І пропонує встановити захист на всі свої скляні вироби – сходи, поручні і поручні, вікна, балконтерасудвері і ганок. Тому, звертаючись до нас, не забувайте обумовлювати цей нюанс.

  FAQ

  1. Яке краще огорожу використовувати – дерев’яне, пластикове, скляне?

  Якщо в будинку є діти, то саме скляні огорожі екранного типу забезпечать надійний захист від падіння дитини з драбини чи балкону.

  1. Коли варто почати застосовувати?

  Як тільки ваш малюк відчує свої власні ноги, і почне, будь то повзати або ходити, він може швидко зникнути з вашого поля зору. Зазвичай це відбувається в 6 місяців.

  1. До якого віку потрібно використовувати їх?

  Більшість дитячих воріт рекомендується встановлювати на строк до двох років. Коли ваша дитина починає вчитися лазити, дитячі бар’єри стають небезпечними. Незважаючи на наявність вертикальних елементів, які утримують дітей від лазіння і забезпечують надійне кріплення, як тільки дитині виповниться 2 роки, ви повинні обходитися без них.

  Вгору