+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Душова кабіна у квартирі. Щасливе (Термін 20.07.13)

  Завдання: виконати душову кабіну в санвузлі.

  До початку робіт ERAGLASS

  Скляна душова кабіна являє собою прямокутну конструкцію, що складається з двох нерухомих фрагментів і скляної навстіж двері посередині. Багато часу зайняло затвердження конфігурації душової кабіни, так як санвузол має невелику квадратуру і, до того ж, замовник захотів розмістити там різні шафки, полички, пральну машину.

  Після довгих дебатів і суперечок прийшли, нарешті, до оптимального рішення. Взагалі, наша компанія намагається під кожне замовлення виконати технічне завдання з технічними умовами на затвердження замовнику.

  Це особливо важливо, коли йде довгий затвердження проекту і присутні багаторазові зміни. Тому краще, коли замовник бачить, що він купує, і що всі один одного зрозуміли. Краще витратити час на промальовування, ніж потім доводити замовнику, що ми все виконали за домовленістю. У результаті замовник залишиться незадоволений. А задоволеність замовника для нашої компанії завжди на першому місці.

  Отже, повернемося до скляної душової кабіни.

  Вона виконана зі скла тонованого в масі (бронза) загартованого, товщиною 8мм. Тон скла підібраний під мозаїку, з якої, викладений парапет і під плитку, якою викладені стіни в санвузлі. Нерухомі фрагменти скляної душової кабіни закріплені на точкових кліпсах, що дає можливість уникнути наявності металевих профілів і надати душовій кабіні більш «скляний» вид.

  Скляні двері встановлюються за допомогою петель «скло-скло» на примикаючий нерухомий скляний фрагмент. Конфігурація петель підібрана під кутом 135 градусів у відповідності з конфігурацією парапету.

  Взагалі, наявність різноманітних видів душових петель, дозволяє вирішити питання виготовлення і монтажу скляних душових кабін при різних початкових умовах та побажання замовника. Це вигідно відрізняє індивідуальний підхід нашої компанії до замовника від стандартних пропозицій та виробів великих будівельних компаній і супермаркетів. Досвід показує, що стандартні вироби підходять далеко не всім замовникам.

  Результат установки скляної душової кабіни ERAGLASS

  Отже знову до наших металевих дверей: двері комплектуються ПВХ-ущільнювачем і магнітним ущільнювачем, що дозволяє надати скляної душової кабіни герметичність, а також фіксацію в закритому положенні скляних дверей.

  Двері укомплектовані також ручкою – тримачем рушника. Це дуже зручно при невеликих габаритах санвузли, так як дозволяє уникнути розміщення полотенцедержателя на стіні і гармонійно вписати його у вигляд скляної душової кабіни.

  Над скляної душової кабіною, паралельно верхніх кромок скла встановлюється металева штанга з нержавіючої сталі, раскрепленная на фланцях в стіну. На ній встановлені кліпси. Які фіксують верхні кути нерухомих фрагментів скляної душової кабіни. Це дозволяє надати скляної душової кабіни стійкість і усунути люфт (хитання).

  Якщо у вас залишилися запитання до фахівців ERAGLASS — будемо раді відповісти на них!

  Термін виготовлення скляної душової кабіни – 5 робочих днів
  Термін монтажу скляної душової кабіни – 1 день

  Вгору