+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні вхідні групи від ERAGLASS

  Перше враження про людину частіше саме те, що ми в подальшому і будемо думати про неї – те ж саме стосується і будинків, в які ми входимо. Досить швидко склавши думку, вже її, частіше за все, не міняємо. І що ж ми бачимо, вперше входячи в будівлю – звичайно, це його ганок, обрамлення вхідних дверей і поруч стоїть конструкція, іноді складається з вікон і прорізів. Ця група конструкцій при вході в будівлю називається вхідною групою.

  Вхідні групи – це комплекси архітектурних і технічних елементів, що встановлюються на вході в будівлю. Вони можуть складатися з вхідних дверей, тамбура, майданчики перед входом, навісу, сходи з пандусом і поручнями, пункту охорони і часто з різних елементів декору – колон, скульптур, вивіски, інформаційного монітора і так далі.

  Ерагласс Київ пропонує виготовлення та монтаж скляних вхідних груп будь-якої складності та конструкції. Надійні, світлі, яскраві – вони стануть гідною прикрасою вашого бізнесу.

  Фотогалерея наших робіт

  Так що таке вхідна група зі скла

  Якщо ж трохи все-таки заглибитися в опис вхідної групи, то це композиція архітектурних елементів, яка часто складається з однієї, двох або кількох стулок і може бути представлена ​​однією лінією дверей і вікон або ж двома скляними перегородками з невеликим кишенею між ними.

  Іноді це просто скляні елементи, з’єднані між собою, а іноді до скла додають пластикові, дерев’яні або металеві компоненти, додаючи цим загальною вишуканості будівлі. Пластик частіше використовують в недорогих офісних будівлях, поліклініках і лікарнях, а також доступних магазинах.

  Дерево, особливо з елементами різьби та в загальному вінтажному стилі використовують для готелів, бутиків і кав’ярень. Якщо ж говорити про метал, то глянцеві або хромовані частини застосовують у великих офісних будівлях, торгових центрах і різних сучасних будівлях.

  Види скляних вхідних груп Eraglass

  Склад конструкцій в кожному випадку підбирається з урахуванням різних факторів – призначення будівлі, побажання щодо дизайну конструкції, рівень шумо- і теплоізоляції, будівельні норми, вимоги пожежної безпеки, планована інтенсивність експлуатації і т.д.

  Якщо ж Ви самі купуєте будинок або будуєте його, а тим більше свій власний будинок, то задуматися про те які будуть скляні вхідні групи потрібно прямо на самому початку.

  Однак, який же зробити вибір?

  Адже є кілька видів вхідних груп – як же не помилитися і побудувати ідеальну? Давайте розглянемо види детально, і куди краще їх застосовувати. Крім різниці в матеріалах, вхідні групи зі скла ще й відрізняються видами дверей.

  1. першому виді, маятникових, найчастіше говорять як про найбільш зручних. Такі застосовують в приміщеннях де великий потік людей вимагає частого відкривання / закривання і великий пластичності. Скляні двері Ви можете побачити в метрополітені, невеликих супермаркетах і деяких торгових центрах.
  2. З’явилися нещодавно розсувні двері на фотоелементах і без, тобто з автоматичним і механічним відкриванням, також найчастіше застосовують в магазинах, торгових центрах і бутіках – тут критична доступність, яка зовсім не потрібна коли говоримо про власне будівлі, але необхідна в публічному.
  3. Останнім видом дверей, більш традиційним і тому, чомусь асоціюється з дитинством, дорогими і якісними готелями, величезними комплексами магазинів – карусельні двері. І звичайним видом дверей буде відкриваються на себе / від себе двері – звичайнісінькі, але від того і якісні.
  4. Все більшої популярності в будівлях з високим клієнтопотік набирають вхідні групи з автоматичними вхідними дверима.

  Безпека вхідних груп зі скла

  Незважаючи на гадану крихкість скляної конструкції, подібні вхідні групи можна зустріти в будь-якому мегаполісі в світі. Скляні двері та вітрина, механізми відкривання зроблені з розрахунку підвищеної надійності і безпеки. Скло, що застосовується при створенні захищене від подряпин, інших негативних впливів природи, також є противандальні.

  Скляні огорожі ганку магазину - частина вхідної групи

  Яку вхідну групу варто виготовити саме для вашого будинку

  Вхідні групи зі скла і металу, скла і пластика або ж скла і дерева – це спосіб перетворити Ваш будинок в щось особливе, можливо навіть така споруда, про яку говоритимуть у всьому місті.

  Вхідна група не повинна бути просто дверима і вікном, або ж навіть без одного – застосуєте фантазію!

  Використовуйте ліпнину, незвичайні об’ємні елементи, зробіть скло матовим або нанесіть малюнок.
  Все це перетворює Ваше споруда і разом з тим підносить на новий рівень. Оригінальна вхідна група зі скла – вірний спосіб привернути увагу відвідувача, клієнта або випадкового перехожого, змусити його підійти до Вашого будинку і задати собі питання – а чому б мені не зайти?

  скляний дах при вході

  Ціна виготовлення вхідної групи

  Ціни на конструкції формуються індивідуально за результатами замірів і побажань клієнта.

  Звертайтеся, і наші фахівці допоможуть вам спроектувати саме таку вхідну групу, яка висловить індивідуальний стиль саме вашого бізнесу.


   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 42 − 39 =

   Чому EraGlass

   1. Беремося за індивідуальні і типові проекти будь-якої складності «під ключ».
   2. Проводимо «чистий» монтаж, завжди перевіряємо справність на місці.
   3. Працюємо без посередників: всю продукцію виробляє і монтуємо ми самі.
   4. Надаємо 2 роки гарантії.
   Вгору