+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні козирки і навіси від ERAGLASS

  Надійність і практичність – відмінні риси, якими володіють скляні козирки. Ці архітектурні елементи чудово вписуються в будь-який стиль, доповнюючи його і надаючи оригінальності. Навіси зі скла – один із затребуваних прийомів в сучасній архітектурі. Будь сучасна будівля буде вигідно виглядати при наявності козирків зі скла.

  Фото наших робіт

  Кожен, хто стикався з будівництвом і ремонтом офісу, приватного будинку або квартири розуміє, що дрібниць бути не може. А, по вигляду і стану вхідної групи замовник (якщо це офіс), гість (якщо це будинок) робить автоматично свій маленький (але перший) висновок про фірму в цілому або про господаря будинку. І нехай навіть всередині все виблискує і блищить, якщо вхід «підкачав», все враження може виявитися в негативному світлі.

  А одним з важливих елементів вхідних груп є козирки, а в нашому випадку – це козирки зі скла.

  Переваги скляних козирків і навісів?

  • Залучення відвідувачів (клієнтів). Скляний козирок відповідає сучасним віянням архітектури. Такий козирок видно здалеку, він символізує, успішність і сучасність компанії. Це викликає серйозний кредит довіри у клієнтів.
  • Універсальність використання. Скляні козирки органічно можна вписати в будь-який фасад будівлі. Це можливість підбирати колір скла (прозоре матове тоноване, пофарбоване), різні форми козирка зі скла (прямокутні, гнуті, пофарбоване), вибір різних несучих конструкцій скляного козирка. Загалом на будь-який смак і колір. Ви не будете стояти перед болісною проблемою вибору. Наші фахівці допоможуть навіть сформулювати вам ваші бажання.
  • Легкість і краса конструкції. Всім давно набридли масивні бетонні і цегляні козирки. Набагато приємніше для ока бачити легкий козирок, який прекрасно розсіює сонячне світло.
  • Надійність. Незважаючи на гадану легкість, козирок зі скла проектується з урахуванням всіх міцних навантажень (вітрових, снігових і т.д.). Конструкція, як правило, виконується зі скла триплексованого, загартованого (розрахунок і визначає товщину скла). Це дозволить вам спокійно спати взимку під час снігопадів, а не підхоплюватися серед ночі і очищати скляний козирок від снігу, боячись, як би він не завалився. За цей ваш спокійний сон і відповідає наш конструкторський відділ. Навіть якщо, що впала бурулька або камінь зруйнує верхнє скло, козирок все одно утримається на другому і збереже життя людині, що опинилася в цей час під ним, оскільки безпека – головна цінність компанії ERAGLASS. 
  • Вартість. Всупереч думці, що склалася, що козирок зі скла дуже дороге задоволення – це не так. Розрахунок буде не на користь останніх. Так, якщо просто прибити на металокаркас лист профнастилу, то це звичайно вийде дешевше. Хтось може заперечити, що з полікарбонату виходять миленькі і дешеві козирки. Так, це так, але є один маленький нюанс: як правило, використовують найдешевший полікарбонат. Він прогорає від кинутого на нього недопалка. І, приблизно, через півроку може прийти в повну непридатність (ми часто замінюємо полікарбонат на скло). А якщо говорити про якісний полікарбонат, то так він хороший в усіх відношеннях, але дорожче ніж скло.

  Де варто використовувати навіси і козирки зі скла?

  Скляні козирки можна встановлювати над входами адміністративних і офісних будівель, над входами в магазини або житлові будинки.

  Наприклад, козирки зі скла над входом в будівлю компанії створюють відчуття її успішності і респектабельності, готовності до застосування нових технологій, прагненню йти в ногу з часом.

  Козирки зі скла привертають увагу відвідувачів, виділяють будівлю на загальному міському тлі, надають йому оригінальність і привабливість в очах потенційних відвідувачів. Такі елементи працюють як якісні вивіски, демонструючи імідж і рівень компанії.

  Серед позитивних якостей скляних козирків виділяється не тільки їх висока естетичність, відповідність стилю і зовнішня привабливість. Козирки зі скла – це надійні конструкції, що володіють антикорозійним властивостями. Їх конструкція розрахована на експлуатацію в умовах сильного вітру і несприятливих погодних умовах. Встановлюючи якісні козирки зі скла від нашої компанії можна не турбуватися про їх міцність.

  Подробнее

  ЗАМОВЛЕННЯ СКЛЯНИХ Козирки І навісів В КИЄВІ

  У Eraglass ви знайдете широкий асортимент скляних козирків різних форм і розмірів, які стануть бездоганним доповненням до будь-якого сучасного будинку. Ціна конструкцій здивує вас доступністю і виправданістю. Вашій увазі пропонуємо портфоліо вже готових робіт з фотографіями для ознайомлення.


   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу − 1 = 9

   Чому EraGlass

   1. Беремося за індивідуальні і типові проекти будь-якої складності «під ключ».
   2. Проводимо «чистий» монтаж, завжди перевіряємо справність на місці.
   3. Надаємо 2 роки гарантії на продукцію.
   Вгору