+38 044 461 85 17




    *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

    Скляні фасади EraGlass

    Законодавцями моди в області будівельних технологій довгий час були європейські та американські міста. Засклені фасади, давно стали популярними в західних країнах, останнім часом користуються популярністю по всьому світу, в тому числі і у наших співвітчизників.

    Компанія EraGlass, що спеціалізується на виробах зі скла, пропонує своїм клієнтам можливість створити ексклюзивний дизайн фасаду для окремого будинку, будинку або багатоповерхового комплексу.

    Фото наших робіт

    Переваги скла як матеріалу для оформлення скляних фасадів будинків. Скляні поверхні великої площі не перешкоджають проникненню в приміщення сонячного світла, що робить освітлення в денний час максимально комфортним і природним.

    Крім того, скляні фасади будинків можуть перетворити споглядання навколишньої місцевості в воістину незабутній процес. Тільки уявіть, який шикарний вид відкриється на прилеглий до будинку сад, видніються вдалині гори або пінисті хвилі морської стихії.

    Вдалим рішенням скляні фасади можуть стати для респектабельних власників, дозволивши підкреслити індивідуальний стиль будівлі, відкрити шикарний вид на галявину перед будинком або власний басейн.

    Типи скляних фасадів

    Таке дизайнерське рішення додасть стилю будівлі якоїсь сучасності. Крім того, існує безліч варіантів скління. А значить, замовник може підібрати тип конструкції на свій смак:

    1. Стійко-ригельний.
    2. Напівструктурний.
    3. Структурний.
    4. Каркасний (використовується для скління як фасадів, так і дахів).
    5. Комбінований.
    6. Планерний.
    7. Спайдерний.

    Переваги скляних фасадів

    • Встановивши таку конструкцію, власник може в значній мірі заощадити на електроенергії. А все тому, що скління збільшить рівень освітлення всередині споруди.
    • На обличчя і високі показники по енергозбереженню. Монтаж скляного фасаду дозволить зберегти в приміщенні комфортну температуру.
    • Існує думка, що засклений фасад – досить тендітна і ненадійна конструкція. Однак ця теза невірна, вона міцна і довговічна. Скляна оболонка зводиться в основному на каркасі з алюмінієвих профілів і армованих стекол.
    • Власники будинків зі скляними фасадами вибирають такий тип облицювання, перш за все, через неймовірно привабливий сучасний зовнішній вигляд. До того ж через деякий час конструкція не втрачає своєї презентабельності, якщо, звичайно, не забувати раз на рік мити скло.

    Недоліки скляних фасадів

    • Варто розуміти, що щорічне очищення скла коштуватиме недешево (ціна залежить від обсягу робіт).
    • Монтаж конструкції (інженерні розробки, розрахунок вентиляції, установка, матеріали) також коштує дорого.
    • Міцність скляного фасаду – це не тільки вибір високоякісних матеріалів для його виготовлення. Це ще і точність інженерних рішень і роботи майстрів. Тільки професіонали здатні монтувати надійну і безпечну для оточуючих конструкцію.

    Де застосовують фасади зі скла?

    У більшості випадків облицювання за допомогою скління використовується в нежитлових багатоповерхових будівлях – офісних будівлях. Однак сьогодні конструкції стають доступнішими для монтажу в приватних будинках.

    Облицюють склом веранди, вітальні, лоджії.

    Фасади зі скла як вдале корпоративне рішення

    Вибір на користь фасадів зі скла часто роблять різні компанії і організації, які вважають за необхідне підкреслити свій високий статус за допомогою солідно оформленого приміщення. Останнім часом скляні фасади будівель все частіше застосовуються в елітному будівництві. Так, власники цілих бізнес-центрів нерідко вибирають для своїх будівель панорамне скління.

    Подробнее

    Наша компанія здійснює індивідуальний підхід до кожного проекту в Києві і в інших містах України. Дизайнери EraGlass створять проект фасаду в точній відповідності з вашими побажаннями і технічними вимогами.

    Особливості скляних фасадів

    Кожна епоха вносить в будівництво і архітектуру свої, відмінні риси, і вимагає застосування найпопулярніших на той час матеріалів. У сучасній будівельній галузі для зовнішніх і внутрішніх робіт успішно стало застосовуватися скло, хоча раніше у цього матеріалу було дещо інше призначення
    .

    З світлопрозорих конструкцій сьогодні випускають ефектні скляні фасади для великих солідних будівель – банків, офісів, готелів, торгових і виставкових залів, розважальних і ярмаркових закладів. Зі спеціального виду скла роблять фасади будинків, вілл, дач, втілюючи в життя найоригінальніші архітектурні рішення. Це є показником іміджу, презентабельності і спроможності власників.

    Легковагі фасади дозволяють стерти межу між зовнішнім і внутрішнім світом, роблячи огляд більш широким і відкритим. Таке рішення допомагає візуально розширити простір, створити унікальний інтер’єр, втілити найсміливіші дизайнерські проекти в оформленні приміщення. Вхідні групи зі скла іноді здатні змінити весь вигляд будинку.

    У готовому фасаді привабливим і декоративним є кожен елемент – ламіноване і тоноване скло, стійкий алюмінієвий або металопластиковий профіль, стійки, ригелі, на яких тримається конструкція.

    Крім того, що скляні фасади є естетично привабливими, максимально комфортними і функціональними, збірні вітражі володіють значними технічними перевагами. Для фасадного скління застосовують спеціальний вид скла, який не схильний до дії сонячних променів, температурних змін, підвищеної вологості.

    Легкий і міцний матеріал абсолютно не боїться корозії, тому конструкції служать тривалий час.

    Стійкий сучасний вид скління і до впливів зовнішнього середовища, тому зберігають надійну теплоізоляцію. Товстий шар скла дозволяє захистити будівлю від попадання вуличного шуму, звуків, сигналів машин, забезпечуючи при цьому відмінну вентиляцію і проникнення світла.

    Міцні вітражі безпечні для здоров’я людини – вони не піддаються поширенню тріщин, механічних пошкоджень, горіння. Сучасне скло не несе шкоди і навколишньому середовищу – матеріал після експлуатації благополучно переробляється. Тому скляні фасади є майбутнім архітектури.


      Замовити прорахунок






      Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.



      Введите капчу − 1 = 1

      Вгору