+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні стелі ERAGLASS

  Стеля зі скла — це один з методів сучасного декору. EraGlass Київ виготовляє стелі зі скла абсолютно будь-яких форм і конструкцій.

  Фото наших робіт

  Скляні стелі здатні перетворити будь-який, навіть найпростіше і звичайне приміщення в казкове, легке, повітряне та неймовірно стильне. Прозорі елементи роблять кімнату візуально більше, вище, змінюють геометрію простору. Їх просто неможливо не помітити, скляні стелі – це та частина дизайну, якою хочеться постійно милуватися, розглядати і дивувати ними своїх знайомих, друзів або відвідувачів.

  Варіанти застосування скляних стель

  Крім того, самі стелі оформляємо по-різному в залежності від того, в якому вони приміщенні. Для японського ресторану, ми використовуємо візерунок з вишні сакури, яка підкреслить японський стиль, для бізнес центрів будуть використані строгі форми і кольору.

  Скляні стелі під замовлення

  Скло в інтер’єрі нічного клубу буде не гіршим за музику і самій атмосфері, яка панує там. При бажанні стелі можуть бути зроблені не повністю зі скла, до них ми пропонуємо різні обрамлення, наприклад з дерева, тоді скло буде як ніби в рамці, і цей візуальний ефект не зможе не вразити своєю оригінальністю. Замовник може пропонувати свої ідеї, яку він хоче бачити роботу, і ми приймемо їх до уваги при виконанні роботи.
  Скляні стелі дозволяють досягти глибини кольору, забезпечити рівномірне освітлення приміщенні не створюючи перекосів і перепадів світла в різних точках, а також за допомогою технологій нанесення зображення на скло ви не обмежуєте дизайн стелі існуючими стандартами і можете самостійно вибирати тематику і зображення.

  Особливості стель зі скла

  Скло прекрасно переносить підвищену вологість в приміщенні. Тому такими панелями можна прикрасити не тільки стелю в житловій кімнаті або офісі, але і встановити їх в басейні або ванною.

  Крім того, навіть скляні стелі з малюнком екологічні, так як виробляються виключно з натуральних матеріалів.

  Причому вони не обов’язково повинні бути білими, сучасні технології нанесення малюнка дозволяють нанести будь-який малюнок. Ескіз ви створюєте самі або довіряєте цю роботу досвідченого дизайнера, який постарається врахувати всі побажання і запити замовника. Підсвічений візерунок виглядає неймовірно красиво, створює особливу атмосферу.

  Подробнее

  Монтаж скляних стель EraGlass

  Не можна не відзначити і простоту монтажу – скляні панелі кріпляться на металевий каркас, який надійно закріплений на стелі. Завдяки цьому скляні стелі можна без особливих складнощів розбирати і збирати. Якщо одна частина зіпсується, її з легкістю можна замінити окремо.

  Догляд за такою поверхнею теж не викликає особливих складнощів – досить протерти панелі м’якою тканиною, при необхідності використовуючи спеціальне неабразивні засоби, які можна купити в будь-якому магазині.

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 40 + = 47

   Чому EraGlass

   1. Беремося за індивідуальні і типові проекти будь-якої складності «під ключ».
   2. Проводимо «чистий» монтаж, завжди перевіряємо справність на місці.
   3. Надаємо 2 роки гарантії.
   Вгору