+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні огорожі

  Скляні огорожі – конструкції виробництва компанії Eraglass, які служать для огорожі простору, зонування території та / або захисної функції (скляні перила, огорожі сходів, терас). Виконуються з ударостійкого скла, з елементами з алюмінію, нержавіючої сталі.

  Фотогалерея

   

  Компанія Эрагласс виготовляє такі види огорож із скла:

  • огородження сходів;
  • балконів;
  • тераси;
  • ганку;
  • скляне огородження атріуму.

   

  Чим так незвичайні скляні огорожі

  Всім вже давно надокучили, дерев’яні та металеві сходи. Чому впадає в око скляне огородження? Тому, що це незвично, це завжди запам’ятовується. У сучасної житлової архітектури використання скло в огорожах і сходах залишається стабільно модним і затребуваним. Замовте скляну драбину Эрагласс вже сьогодні! Огорожа може бути як всередині, так і зовні приміщення. Дуже часто замовляють огородження балконів і терас. Скло на балконі виглядає легким і повітряним (і не псує панораму, на відміну від бетонної та цегляної огорожі).

  Типи огорож

  Огорожі проектуються виходячи з індивідуальних потреб кожного клієнта, особливостей приміщення, вартості матеріалу і сміливості дизайнерського рішення. Але деякі основні види все ж можна виділити:

  • огорожу зі скляними поручнями;
  • огородження з елементами з нержавіючої сталі, з нержавіючими поручнями;
  • огорожу з надпрозорого скла;
  • скляне огородження на металевих стійках.

  Безпека

  Виготовлення огорожі зі скла здійснюється з урахуванням всіх міцнісних розрахунків (вітрова, снігове навантаження тощо). Це особливо хвилює замовників з дітьми – безпека і надійність конструкцій в такому разі виходить на перший план. Конфігурацію огорожі та сходи підберемо також індивідуально з урахуванням ваших побажань і особливості приміщення, де буде розміщено виріб. Скляні огорожі сходів можна варіювати за кольором скла. Також можна комбінувати скло з металом і деревом. Загалом, підібрати оптимальний варіант для вашого інтер’єру і екстер’єру. Ціна за скляні огорожі може змінюватися в залежності від обраних варіантів.


  Дозволяють:

  • розділяти простір в будинку, офісі та квартирі;
  • посилювати природне освітлення;
  • «розсовувати» простір;
  • створювати «легкі» і «повітряні» інтер’єри.

  Застосовуються повсюдно: в житлових і комерційних інтер’єрах, громадських місцях та на вулицях.

  Чому варто замовити скляні огорожі EraGlass

  1. Беремося за індивідуальні і типові проекти будь-якої складності «під ключ».
  2. Вироблений «чистий» монтаж, завжди перевіряємо справність на місці.
  3. Працюємо без посередників: всю продукцію виробляє і монтуємо ми самі.
  4. Надаємо 2 роки гарантії.

  Ціна скляних огорож

  На сторінці цін на послуги Эрагласс ви зможете ознайомитися з базовими цінами на скляні огорожі нашого виробництва, а фото готових робіт дадуть загальну картину варіантів конструкцій і дизайну, які можуть вийти.

  Ви можете бути впевнені, що як виробник, ми зможемо запропонувати найкраще співвідношення якості виготовлення і монтажу по відношенню до ціни на ринку. Eraglass бере на себе всі роботи від проектування до установки конструкції, в результаті ви отримуєте високу якість послуг під ключ, скляне огородження, спроектована саме по вашому замовленню та під ваші потреби і чітке дотримання термінів робіт.

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу − 2 = 4

   Вгору