+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні огорожі для атріумів

  Сьогодні огородження зі скла для атріумів використовують як у житлових, так і комерційних приміщеннях. Такі конструкції мають не тільки естетичний вигляд, але і є абсолютно безпечними. Цікавим рішенням буде встановлення огорож у торгових центрах. Скляні огорожі для атріумів допомагають зробити оформлення торгового центру сучасним і оригінальним.

  Фото наших робіт

  Склоконструкції мають бути не тільки естетично привабливими, а й міцними. Тому для виготовлення огорожі для атріумів використовують такий вид скла:

  • загартоване. Такий вид вирізняється високою міцністю, оскільки проходить спеціальну термообробку;
  • триплекс. Для його виготовлення використовують кілька видів скла, які скріплюються між собою за допомогою спеціального преса.

  Обидва види розраховані на створення міцних скляних конструкцій, які добре переносять механічні пошкодження, а також є ударостійкими. Такі характеристики дозволяють використовувати скляні конструкції у відкритих приміщеннях і там, де є великий потік людей. Наприклад, у готелях, ресторанах, торгових центрах.

  Для того щоб огорожі зі скла для атріумів могли гармонійно вписуватися в загальний інтер’єр, їх можна декорувати за допомогою:

  • гравіювання лазером. Цей метод допомагає вимальовувати написи, візерунки, малюнки;
  • матування. Дозволяє зробити конструкцію непрозорою, злегка шорсткою;
  • тонування. Такий спосіб робить конструкцію затемненою, але за наявності підсвічування скляні огорожі виглядатимуть незвично. Такий метод підійде для клубів, кафе;
  • розпис. Різні розписні візерунки роблять конструкцію стильною і яскравою.

  Для того, щоб огорожі атріумів могли витримувати навантаження і відвідувачів, що сперлися, тоді такі конструкції повинні мати міцні поручні. За них зможуть триматися як дорослі, так і діти.

  За виглядом скляні конструкції можуть бути:

  • каркасними. Такі огорожі складаються з каркаса і балясин. Міцні стійки тримають скляний каркас, тому такі конструкції є досить надійними. Огородження можна поєднувати з іншими матеріалами такими як: дерево, метал, пластик;
  • безкаркасні. У таких огорожах основне навантаження йде на скло, тому його товщина не може бути меншою за 12 см. Безкаркасна система кріпиться за допомогою металевих профілів.

  Огородження зі скла для атріумів ERAGLASS

  Компанія ERAGLASS займається виготовленням скляних конструкцій для житлових приміщень, торгових центрів, офісів. Вироби створюються з триплексу, що допомагає зробити огорожі міцними та безпечними. Замовити огорожу можна як за наявними прикладами, так і під замовлення.

  Фахівці компанії допоможуть не тільки створити унікальний дизайн, а й провести всі виміри, підготувати розрахункову документацію. Отримати консультацію або ж замовити виготовлення огорож можна, зателефонувавши за допомогою зворотного дзвінка або ж зателефонувавши в компанію ERAGLASS.

  Шукайте більше нас в соціальних мережах:

  https://www.facebook.com/eraglassua

  https://www.instagram.com/eraglass.ua/

  Замовити, придбати скляні огорожі ERAGLASS для атріумів

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 31 − 24 =

   Вгору