+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні огорожі даху ERAGLASS

  Дахи будь-яких приміщень мають бути обов’язково безпечними. Для цього необхідно встановлювати спеціальні огорожі. Вони будуть не тільки захищати від вітру, снігу, дощу, а й допоможуть надати естетичного вигляду приватному будинку або будівлі. Досить сучасно і незвично виглядають скляні огорожі даху. Такі конструкції дозволяють перетворити будь-яке приміщення.

  Фото наших робіт

   

  Конструкції зі скла можуть бути встановлені як для захисту приміщення від погодних умов, так і для огородження експлуатованої площі. Наприклад, якщо на даху розташовується зона відпочинку або кафе, тоді скляні вироби допоможуть створити комфортну обстановку, адже на даху можна буде не тільки відпочивати, а й розглядати пейзажі навколо. У таких випадках огорожі зі скла для даху мають відповідати стильовому оформленню.

  Скляні огорожі

  Такий матеріал, як скло, є досить міцним, оскільки проходить кілька етапів обробки. Конструкції з такого матеріалу є надійними, адже їх встановлюють згідно з усіма правилами. За зовнішнім виглядом і формою, такі вироби можуть бути абсолютно різними, все залежатиме від того, в якому стилі виконано будівлю. Всього відрізняють кілька видів огорожі даху зі скла:

  • суцільноскляні. Конструкції надають будівлі візуальної легкості, часто їх використовують для того, щоб зробити панорамний вид. Використовують такі вироби для ресторанів, готелів, а також у приватних будинках;
  • огорожа для дахів зі стійками. Вони вважаються надійнішими за перший варіант, оскільки навантаження йде не на саму скляну конструкцію, а на металеві стійки. Монтуються вироби за допомогою різних кріплень.

  Сьогодні існує великий асортимент скла, яке можна використовувати для того, щоб виготовити огорожі. Однак, найчастіше вибирають саме загартоване скло. Його оптимальна товщина від 10 до 12 мм, також можна вибрати триплекс. Порівняно зі звичайним склом, триплекс складається з декількох видів скла, які з’єднані між собою. Такі вироби здатні добре переносити навантаження, вони не схильні до появи корозії, що допомагає продовжити термін експлуатації огорож. Загартоване скло, як правило, додатково захищають профілем від ударів.

  Огородження зі скла для даху ERAGLASS

  Компанія ERAGLASS уже понад 10 років займається виготовленням різних скляних конструкцій. Майстри мають багаторічний досвід, тому можуть створити найоригінальніші конструкції, які не матимуть аналогів. Усі вироби виготовляються з міцного скла, яке виконує як естетичні, так і захисні функції. Ви можете замовити огорожі як з картинки, або за вже існуючим прикладом, так і за індивідуальним замовленням. Дизайнер створить макет, де будуть враховані всі ваші побажання. Після затвердження замовлення, майстри зроблять заміри та виготовлять необхідні конструкції.

  Професійний підхід команди, допомагає отримати очікуваний результат рівно в призначений термін.

  Замовити, придбати скляні огорожі ERAGLASS для даху

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу − 2 = 3

   Вгору