+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні поручні і поручні ERAGLASS

  Сходи в будь-якому приміщенні мають бути не тільки безпечними, а й естетично привабливими. Тому сьогодні в багатьох офісах і торгових центрах можна побачити скляні поручні. Такі конструкції виглядають дорого й естетично. Перила зі скла крім свого привабливого вигляду мають низку таких характеристик:

  • Перила мають витончений вигляд і надають конструкції легкості.
  • Вироби досить міцні, вони витримують навантаження.
  • Перила зі скла мають тривалий термін експлуатації.
  • Пристосування виконують захисну функцію.

  Замовити скляні сходи Eraglass.

  Фото наших робіт

  Скляні перила

  Скляні поручні та перила можна використовувати як у комерційних приміщеннях, так і в приватному будинку. Вироби здатні зробити приміщення світлішим. Досить часто в офісних будівлях не вистачає природного світла, тому поручні зі скла є гарним варіантом, для того щоб зробити приміщення просторішим і затишнішим.

  Якщо ви хочете встановити поручні зі скла в заміському будинку і переживаєте з приводу того, наскільки конструкції зі скла безпечні. То варто відзначити той факт, що сьогодні для виготовлення скляних виробів використовують тільки загартоване скло, яке має високу міцність. Тому переживати про те, що під впливом тиску скло може тріснути, зовсім не варто.

  Скляні перила досить міцні, навіть якщо скло розіб’ється під час механічного пошкодження, то гострих осколків, які можуть травмувати, не буде. Тому такі перила можна спокійно встановлювати в приміщеннях, де є діти.

  Скляні пристосування добре поєднуються з різними інтер’єрами, тому вони є універсальними. Через те, що перила зі скла мають нейтральний вигляд, за бажання їм можна надати декору або зробити на сходах яскраві акценти. Саме по собі скло є екологічно чистим матеріалом, у ньому не міститься жодних токсичних речовин.

  Скляні поручні та перила ERAGLASS

  Команда фахівців компанії Eraglass має величезний досвід зі створення скляних конструкцій, зокрема й перил зі скла. Дизайнери здатні створити унікальні пристосування з урахуванням усіх ваших побажань. Перед тим як зробити замовлення варто визначитися:

  • Для якого приміщення необхідні конструкції зі скла.
  • Для чого будуть використовуватися перила, як декоративний елемент або виконувати захисну функцію.
  • Розмір конструкції.

  Фахівці компанії Eraglass також наносять декоративні елементи на скляні поручні.

  Замовити, придбати скляні огорожі ERAGLASS для поручнів і перил

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 93 − 87 =

   Вгору