+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні огорожі ганку будинку ERAGLASS

  Власники приватних будинків і котеджів для декорування площі біля вхідних дверей воліють обирати спеціальні огороджувальні конструкції. Однією з таких є скляні огорожі для ганку будинку. Скло – найпоширеніший матеріал, який використовується для створення міцних і при цьому естетично привабливих конструкцій.

  Фото наших робіт

  Скляні огорожі для ґанків можуть бути різної форми і розміру. Завдяки цьому кожен господар приватного будинку зможе підібрати підходящий варіант конструкції, індивідуально. Наприклад, для оформлення ганку можна застосовувати огорожі з металевими, дерев’яними стійками, тим самим підкресливши або доповнивши загальний задум екстер’єру будинку.

  Крім естетики, легкості та краси, такі огорожі мають бути надійними. Для цього використовують спеціальне скло, фурнітуру і кріплення, які здатні витримувати велике навантаження. Наприклад, скло може бути багатошаровим або ж загартованим і кріпиться різними методами до ганку.

  Вибір відповідного варіанту залежатиме від екстер’єру будинку, а також розташування і площі ганку.

  Скляні огорожі

  Огородження зі скла для ганку будинку здатні повністю перетворити екстер’єр приміщення, а також надати відчуття простору і вишуканості простору. Саме тому дизайнери вважають за краще використовувати такі конструкції у своїх проєктах.

  Крім затребуваності скляні огорожі мають низку таких переваг:

  • вони здатні візуально розширити простір;
  • матеріал виготовлення конструкцій не схильний до впливу температур, вологи і виникнення корозії;
  • з їхньою допомогою можна перетворити простір і правильно розставити акценти;
  • для створення огорож використовується спеціальне скло, в разі якщо воно розіб’ється, то розсиплеться на дрібні негострі шматочки, що не травмонебезпечні для оточуючих;
  • тривалий термін експлуатації дозволить довго насолоджуватися естетикою огорожі;
  • для створення конструкції використовується матове, прозоре скло з нанесенням декору і без нього;
  • прийнятна ціна дає змогу замовити огорожу, виходячи з особистих уподобань і бажань.

  Огородження зі скла для тераси ERAGLASS

  ERAGLASS – український виробник, який вже понад 10 років створює надійні та якісні конструкції зі скла. Ціла команда професіоналів, інженерів конструкторів і дизайнерів, здатні втілити в життя проєкт зі скла будь-якої складності та техніки. Відвідавши сайт компанії ви зможете замовити огорожу для тераси та інші сучасні конструкції зі скла. На сайті також можна ознайомитися з портфоліо компанії. А також особисто відвідати офіс-галерею на Петрівці та на власні очі подивитися і помацати роботи професіоналів своєї справи, які так сильно люблять скло, якість і результат.

  Замовити, придбати скляні огорожі ERAGLASS для ганку будинку

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу + 87 = 88

   Вгору