+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні огорожі альтанки ERAGLASS

  Така споруда як альтанка є на багатьох дачних ділянках і на території приватних будинків. Для того щоб можна було комфортно відпочивати, варто замовити огорожу альтанки. Така конструкція допоможе захистити простір від вітру і пилу, що летить.

  Багато хто не хоче, щоб була огорожа альтанки, оскільки неможливо буде насолоджуватися навколишньою природою. Відмінним рішенням у таких ситуаціях стане огорожа альтанки зі скла.

  Фото наших робіт

  Скляні огорожі

  Колись вироби зі скла вважалися крихкими і зовсім не надійними. Сьогодні ситуація виглядає зовсім по-іншому. Сучасні виробники, завдяки технологіям удосконалили скляні вироби, які добре витримують механічні пошкодження і абсолютно безпечні. Огорожа зі скла має низку таких переваг:

  • Не перевантажують простір.
  • Скло є прозорим матеріалом, тому воно добре пропускає світло, що робить альтанку прозорою.
  • Здатні гармонійно доповнити будь-який екстер’єр.
  • Скло добре поєднується з іншими матеріалами, тому альтанка може виглядати дуже естетично. Особливо, якщо споруда об’єднує в собі скло і дерево або цеглу.

  Скляні огорожі альтанки крім естетичної привабливості виконують низку таких функцій:

  • Захищають їжу та напої від комах.
  • Дозволяють насолоджуватися ландшафтним дизайном і природою навколо себе під час прийняття їжі.
  • Дають змогу спокійно відпочивати або вечеряти на свіжому повітрі, навіть під час дощу або сильного вітру.
  • На їжу не потраплятиме бруд або пил.

  Скляні огорожі альтанки від компанії ERAGLASS

  Фахівці компанії Eraglass займаються професійним виготовленням скляних виробів на замовлення. Дизайнера-конструктори здатні створити зі скла справжній шедевр. Якщо ви хочете замовити скляні огорожі зі скла для альтанки, тоді вам необхідно визначитися якою саме має бути огорожа. Фахівці можуть виготовити конструкції як за наявним шаблоном, так і за індивідуальним замовленням. За вашим бажанням фахівці можуть декорувати або затонувати огорожі для альтанки. Замовити прорахунок скляних пристосувань можна на сайті заповнивши форму. Також ви можете замовити зворотний дзвінок. Менеджери компанії Erаglass зателефонують у зручний для вас час і допоможуть вибрати відповідну скляну огорожу для альтанки.

  Замовити, придбати скляні огорожі ERAGLASS для альтанки

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу − 5 = 5

   Вгору