+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Огородження для басейнів ERAGLASS

  Власний басейн є гарним місцем для того, щоб провести час з користю і підбадьоритися. І хоча конструкції басейнів можуть бути різними, об’єднувати їх можуть огорожі зі скла для басейну, які є елементами безпеки та зручності в процесі експлуатації.

  Скляна огорожа для басейнів здатна надати сучасного вигляду будь-якому екстер’єру. Порівняно з іншими матеріалами, скло завдяки своїй естетиці здатне створити завершеність інтер’єру, а також збільшити огляд і візуально розширити простір.

  Фото наших робіт

  Огородження виготовлені зі скла для сходів, басейнів, балконів, завжди мають ефектний і стильний вигляд. А застосування сучасних технологій дає змогу створювати абсолютно безпечні конструкції, що не б’ються.

  Естетика і практична складова виробів зі скла сприяє їх ефективному застосуванню для огорожі басейну. Також конструкції застосовують для оформлення відкритих майданчиків у закладах, бізнес-центрів, сходів, балконів.

  З метою створення ексклюзивних конструкцій можна скористатися послугою індивідуального проектування пристосування. Така послуга дає змогу створити скляну огорожу з урахуванням усіх особливостей конкретної місцевості та споруди.

  Переваги скляних огорож:

  • швидка швидкість встановлення конструкцій;
  • скло, з якого виготовляються огорожі, розраховане на значні навантаження;
  • за пристосуванням просто доглядати, воно легко миється;
  • скло з часом не старіє і не потребує оновлення;
  • прозора огорожа здатна ідеально вписатися в будь-яке дизайнерське рішення;
  • скло здатне розширити будь-який простір;
  • матеріал добре пропускає природне світло, дозволяє зробити приміщення більш освітленим.

  Огородження зі скла для басейну ERAGLASS

  Українська компанія Еraglass понад 10 років займається виготовленням огорож зі скла для басейнів як стандартних розмірів, так і за індивідуальним замовленням. На сайті компанії ви можете ознайомитися з прикладами готової огорожі для басейну, різного виконання. При здійсненні покупки у вартість конструкції входить: вид використовуваного скла, спосіб монтажу і фурнітура. Здійснити замовлення можна заповнивши форму на сайті або зателефонувавши по телефону. Менеджер компанії вам зателефонує і проінформує про всі деталі покупки.

  Замовити, придбати скляні огорожі ERAGLASS для басейнів

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 79 + = 81

   Вгору