+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляне огородження тераси для житлового будинку

  Завдання

  У великому місті, в сучасних висотних будинках, особливо бізнес-класу, великою популярністю та попит мають квартири та апартаменти з просторими терасами. Скляне огородження для тераси ідеальний варіант.

  В урбанізованих містах мати свій «клаптик» вільного простору дуже зручно та комфортно. Тераси використовуються як зони відпочинку та прогулянки. На них розміщують дитячі майданчики, барбекю, альтанки, надувні басейни та, навіть, декоративні рослини. З терас, особливо на високих поверхах, відкриваються гарні та мальовничі краєвиди.

  Але при всіх зручностях терас, в першу чергу треба подбати про безпечне находження на них дітей та дорослих. Одним з фактором безпеки є надійне огородження тераси. Скляне огородження також виконує функцію вітрового захисту (що є особливо актуальним на високих поверхах).

  Наша компанія пропонує для таких випадків скляне огородження.

  Рішення

  Огородження виконано з триплексного скла товщиною 13 мм (6 мм+1+6 мм), тонованого в масі (графіт) та загартованого.

  Фрагменти скла встановлено на металеві стійки квадратного січення (40х40 мм) за допомогою точкових фітингів (п’ятачків). Стійки та фітинги покриті порошковою фарбою в чорний колір, що захищає метал від зовнішніх опадів.

  Самі стійки змонтовано на металеві закладні елементи, які встановлені на парапет ще до монтажу плитки. Такий спосіб кріплення огородження надає йому більшої жорсткості та дозволяє витримувати великі вітрові навантаження.

  Результат

  При всій свої надійності скляне огородження має гарний естетичний вигляд, легкість і прозорість та не закриває панорамний вид з тераси.

  Скляне огородження тераси для житлового будинку

  Скляне огородження тераси для житлового будинку1

  Скляне огородження тераси для житлового будинку2

  Скляне огородження тераси для житлового будинку3

  Скляне огородження тераси для житлового будинку5

  Вгору