+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляне огородження ганку приватного сектору

  Скляне огородження ганку – це стильний і сучасний спосіб забезпечити безпеку та естетичний вигляд вашому ґанку.

  В даному замовленні ми стикнулись з бажанням замовника огородити весь ґанок при будинку. Через те, що сам ґанок був побудований невеликих розмірів, потрібно було легке та прозоре огородження (варіант металевого та дерев’яного, замовнику не сподобались). Був обраний варіант скляного огородження.

  Огородження виконано зі скла тонованого в масі (графіт) загартованого товщиною 10 мм. Фрагменти скла монтуються до металевих стійок (50х50 мм, висотою 600 мм) за допомогою прижимних пластин з ПВХ – прокладками. Зверху на склі встановлено металевий поручень (П-подібний профіль 40х20 мм + труба 60х40 мм). Стійкі змонтовано до підлоги за допомогою анкерів. Кожна стійка комплектується декоративною чашкою, яка перекриває кріплення.

  Виходячи з кольору плитки на підлозі колон та фасаду Cкляне огородження ганку було зроблене зі скла «графіт», а стійкі та поручень покриті порошковою фарбою в коричневий колір.

  Наша компанія доклала всіх зусиль, щоб невеличке Cкляне огородження ганку не тільки не спростило зовнішній вигляд будинку, а навпаки, додала йому сучасності та оригінальності.

  Результат нашої роботи ви можете переглянути нижче👇

  Вгору