+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Огородження сходів зі скла в приватному будинку

  Огородження сходів зі скла в приватному будинку є стильним і сучасним варіантом, який може надати простору відчуття прозорості і візуального простору. Таке огородження може бути виготовлено з високоякісного загартованого скла, яке забезпечує міцність і безпеку.

  Огородження виконано зі скла прозорого загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру.
  Фрагменти скла монтуються до основи сходів за допомогою точкових кріплень (п’ятачків). Виконані кріплення з матової нержавіючої сталі та шпильок.

  Монтаж такого огородження відбувається в два етапи. Спочатку, на «чорнову» основу сходів встановлюються шпильки. Далі, після монтажу чистових сходинок, коли чітко зрозуміла їх геометрія та відомі рівні підлоги на поверхах, вимірюється та видається в роботу саме скло.

  Фрагменти скла кріпляться до основи сходів через металеву дистанцію. Це дозволяє віддалити скляне огородження від самих сходів, тому що вони, як правило, мають виступ. Також віддалення скляного огородження від сходів запобігає скупченню бруду та сміття в місцях кріплення фрагментів скляного огородження до основи. Це, також полегшує прибирання скляного огородження та сходів.

  Для надання скляному огородженню більшої жорсткості фрагменти скла між собою скріплюються точковими металевими з’єднувачами. На верхню кромку скла встановлюються фарбований поручень.

  При правильному дизайнерському проєкті огородження сходів зі скла дуже гармонійно вписується в загальний інтер’єр.

  Огородження сходів зі скла 4

  Огородження сходів зі скла 3

  Огородження сходів зі скла 2

  Огородження сходів зі скла

  Вгору