+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки ERAGLASS для приватних будинків

  У приватних будинках скляні перегородки використовуються для зонування приміщень, як міжкімнатні перегородки або в якості стін. Також відмінним рішенням буде облаштування ванної, душової кімнати перегородками зі скла.

  Широка популярність стін зі спеціального скла пояснюється тим, що великій кількості людей не подобається відчуття ізольованості в приміщенні, чи то в котеджі, чи то в пентхаусі, чи то просто в приватному будинку. До всього іншого, скло як матеріал не гірше за інші допомагає розділити простір на зони, при цьому створюючи легкість і динамічність у просторі. А ще скляні стіни в приватному будинку – це універсальні та безпечні конструкції.

  При склінні заміських будинків і котеджів (як фасадне скління, так і при оформленні інтер’єру) наші клієнти часто замовляють різні скляні перегородки. Фахівці ERAGLASS допоможуть вам органічно вписати скляні конструкції в дизайн будинку, виготовлять і змонтують їх в найкоротші терміни.

  Фото наших робіт

  Використання таких конструкцій несе в собі низку таких переваг:

  • вони допомагають розділити простір у зимовому саду, відокремити літню веранду, кухню від вітальні. Зони в санвузлах при цьому не займаючи багато простору;
  • відмінний спосіб забезпечити простору і світлу атмосферу;
  • скляні стіни в приватному будинку Київ можуть бути якісною заміною звичайних стін;
  • простий спосіб встановлення. Якщо для кладки цегли необхідні дні, для установки скляних конструкцій піде кілька годин;
  • скляні стіни будинку ціна, яких може бути різною залежно від типу конструкції і виду скла;
  • міцність матеріалу порівнянна з аналогічними виробами, виготовленими з інших матеріалів. А невелика товщина конструкцій забезпечує економію займаного простору;
  • стійкість до перепадів температур, вологості та ударостійкість матеріалу дає змогу встановлювати вироби в будь-яких типах приміщень.

  Розсувна перегородка

  Причин, за яких встановлюється такий тип конструкцій, існує велика кількість. Розсувні скляні перегородки для будинку або квартири часто використовують для зонування і раціонального використання житлової площі. Конструкцій такого типу існує величезна кількість на будь-який стиль і смак.

  За призначенням розсувні конструкції встановлюються в таких приміщеннях як:

  • кухня, зал, вітальня;
  • коридор, гардеробна, хол;
  • особистий кабінет;
  • спальна кімната.

  За допомогою розсувних скляних перегородок у будинку або квартирі можна зробити перепланування будь-якого приміщення і кімнати, створивши при цьому комфорт і затишок для всієї родини.

  Скляна гардеробна

  Гардеробна, виготовлена зі скла, може стати стильним доповненням до просторої спальної кімнати. Такий гардероб дасть змогу з гордістю демонструвати свою колекцію вбрання. Він може стати стильним і яскравим акцентом у вашій спальні. Займає така конструкція мінімальну кількість простору. Ви зможете насолодитися естетикою і зручністю меблів, склавши туди свої речі та аксесуари. При встановленні такої конструкції в спальній кімнаті створюється атмосфера легкості, свіжості та затишку.

  Замовити, придбати скляні перегородки ERAGLASS для приватного будинку

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 3 + 4 =

   Вгору