+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляний тамбур для дому та магазину від ERAGLASS

  Благоустрій приватного будинку вимагає від власника більш грамотного підходу до збереження тепла в приміщенні, ніж при облаштуванні квартири. По-перше, з метою запобігання центрального входу від контактів з холодним повітрям, температурою використовуються спеціальні архітектурні елементи. Скляні тамбури для будинку є компенсаційним приміщенням, яке сприяє скороченню втрати тепла.

  По-друге, основне призначення тамбура є захист внутрішнього простору будинку від проникнення вологості, холодного вітру, холоду і спеки.

  Тамбур у приватному будинку має безперечно низку таких суттєвих переваг:

  • шляхом збереження сприяє економії фінансових коштів на опалення;
  • забезпечує тепло і комфорт усім домочадцям;
  • у прохолодному приміщенні такого типу можна залишити одяг і взуття, не заносячи пил, бруд у передпокій;
  • захист вхідних дверей від промерзання за рахунок збереження тепла;
  • скло забезпечує природне освітлення;
  • скляні конструкції мають естетично красивий вигляд і вписуються в різні стилі інтер’єру;
  • надійний захист від дощу снігу і холодного снігу.

  Скляний тамбур для магазину

  Здебільшого скляні тамбури для магазину являють собою конструкцію у вигляді простору, що здатен надати будівлі додаткової привабливості та оригінальності. Виріб збирається з цілісних полотен спеціального скла, або встановлюється на основі сталевого чи алюмінієвого каркаса.

  З метою декору, до речі, скляного тамбура, застосовується матування, тонування, нанесення візерунків і малюнків на скло. А також використовуються різні варіанти виготовлення каркасів, вибір фурнітури, що дають змогу створити конструкцію, яка гармонійно виглядатиме в будь-якому екстер’єрі та інтер’єрі будівлі.

  Для захисту від негоди і шуму, для додаткової безпеки на вході в офіси і кафе, готелі та магазини, встановлюють внутрішні тамбури зі скла.

  Загалом існують 2 види конструкцій:

  • внутрішній тамбур зі скла. Такий вид виробу створює проміжну зону фасаду на вході будівлі, продовжуючи вхідну групу зі скла;
  • зовнішній тамбур. При створенні конструкцій враховуються архітектурні особливості будівлі та її екстер’єр.

  Тамбури зі скла від компанії EraGlass

  Для замовлення якісного тамбура зі скла, краще скористатися послугами відомих виробників на ринку. Українська компанія Eraglass понад 11 років займається створенням конструкцій зі скла, і є лідером. У команді працюють професіонали своєї справи, для яких немає неіснуючих завдань, вони здатні втілити в життя шедевр будь-якої складності. На сайті ви можете замовити скляний тамбур під ключ або ж вибрати вже готовий виріб, як для приватного будинку, так і для магазину або офісу.

  Замовити, придбати скляні тамбури ERAGLASS

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу + 13 = 14

   Вгору