+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки ERAGLASS для офісів

  Для того, щоб збільшити простір для роботи співробітників, зонувати приміщення використовують офісні перегородки зі скла. Такі конструкції допомагають відокремлювати між собою кабінети, відділи, зали для гостей. Саме скляні вироби роблять приміщення світлішим, просторішим.

  Це відмінний варіант для офісів, оскільки гарне освітлення сприяє збільшенню продуктивності праці. Для того, щоб конструкції поєднувалися з існуючим інтер’єром, нерідко їх декорують металевими, дерев’яними елементами.

  Перш ніж придбати такий вид виробів, необхідно визначитися з тим, який тип світлопрозорої перегородки вам підійде. Усі конструкції можна розділити на:

  • стаціонарні. Такі конструкції допомагають добре шумоізолювати приміщення, зонувати великий простір;
  • мобільні. Даний тип можна легко монтувати та при необхідності демонтувати. Таким чином можна переносити конструкцію з одного приміщення до іншого. Такий варіант допомагає швидко поділити приміщення на кілька зон;
  • розсувні. Завдяки зручному механізму відкриття та закриття конструкції економлять місце. Це дозволяє поділити простір навіть невеликого приміщення;
  • офісну перегородку з прозорими дверима. Такий вид конструкції допомагає візуально створити кілька відділів в одному приміщенні.

  Скляна офісна перегородка у профілі

  Цікавим інтер’єрним рішенням є скляна перегородка у профілі. Тут немає ніяких обмежень по висоті, що дозволяє встановити виріб в будь-якому приміщенні. Профіль з алюмінію виконує не тільки декоративну функцію, а й робить конструкцію міцнішою, надійнішою. Такий матеріал, як алюміній, добре витримує підвищену вологість, є міцною основою для скла, добре витримує різні механічні пошкодження.

  Такий варіант чудово підійде для компаній, які беруть приміщення в оренду. Оскільки при переїзді конструкції можна демонтувати та забрати з собою. Для того, щоб виріб виглядав гармонійно, можна підбирати профілю потрібного відтінку.

  Тонована офісна скляна перегородка

  Тонована скляна перегородка дозволяє зберігати конфіденційність. Застосування такої конструкції буде актуальним у банківських установах, коли необхідна індивідуальна розмова з клієнтом банку. Також цей тип конструкцій можна встановлювати в кабінетах керівників, медичних центрах, офісах. Порівняно зі звичайними скляними виробами, такий вид не здатний пропускати достатню кількість світла. Однак, можливість використання різних відтінків, гравіювання робить таку конструкцію цікавим елементом інтер’єрів.

  Замовити, придбати скляну перегородку ERAGLASS для офісу

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 61 − 59 =

   Вгору