+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Маятникові двері EraGlass

  Сьогодні існує досить велика різноманітність вхідних і міжкімнатних дверей. Багато компаній хочуть виглядати відкрито для своїх клієнтів, тому вибирають скляні маятникові двері. Такі конструкції, порівняно з непрозорими виробами, роблять офісне приміщення, вхід у клініку або організацію, прозорими і світлими.

  Фото наших робіт

  Особливості маятникових скляних дверей

  Маятникові двері отримали свою назву завдяки незвичайній будові. Завдяки конструктивним особливостям, конструкція може відчинятися в обидва боки, а потім повертатися у свій початковий стан, що нетипово для звичайних дверей. Саме така особливість послужила тому, що маятникові двері зі скла почали набувати популярності.

  Встановлювати такі конструкції можна як у житлових, так і комерційних приміщеннях, вибирати розмір конструкції необхідно залежно від площі приміщення. Наприклад, для невеликого будинку або вузького дверного отвору підійдуть одностулкові двері, а для торговельних центрів, банків, великих офісних будівель, можна сміливо вибирати двостулкові двері.

  Маятникові скляні двері

  Сьогодні існує досить великий вибір матеріалів, з яких виробляють маятникові двері. Однак найсучаснішими вважаються конструкції, виготовлені зі скла. Раніше скло вважалося крихким матеріалом, який вимагає дбайливого поводження. Завдяки сучасним технологіям скляні вироби стали більш міцними і надійними.

  Як правило, для виготовлення маятникових скляних дверей використовують саме загартоване скло, яке є міцним і в разі пошкодження не розсипається на дрібні гострі шматочки, що можуть поранити. До головних переваг маятникових дверей, які виготовлені зі скла, можна віднести:

  • Велика пропускна здатність. Такі двері дозволяють одночасно пропускати велику кількість людей, що є необхідним у великих організаціях і компаніях, де великий потік відвідувачів.
  • Привабливий естетичний зовнішній вигляд.
  • Легкість в експлуатації. Не потрібно замислюватися про те, в який бік потрібно відкривати двері.
  • Простий монтаж.
  • Екологічність.
  • Можливість зробити приміщення просторішим і світлішим.

  Здебільшого такі конструкції встановлюють у коридорах, щоб розділяти відділи, на вході, а також у кабінетах керівників, у такий спосіб демонструється відкритість керівництва.

  Маятникові двері ERAGLASS

  Компанія Eraglass уже протягом тривалого часу займається виготовленням скляних дверей та інших конструкцій на замовлення. Великий досвід спеціалістів та постійне вдосконалення навичок, дає змогу майстрам та дизайнерам виготовляти справжній шедевр. Маятникові двері Eraglass можна замовити за вже наявним шаблоном або ж за індивідуально розробленим макетом.

  Замовити, придбати маятникові скляні двері ERAGLASS

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 69 + = 76

   Вгору