+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Розсувні двері EraGlass

  Крім звичних дверей з металу і дерева, часто встановлюють розсувні двері. Вони дають змогу заощадити простір і водночас надати кімнаті естетичності. Для того щоб приміщення не виглядало похмуро, найчастіше застосовують скляні розсувні двері. Конструкції можуть бути абсолютно різних розмірів, тому їх можна монтувати в офісах, квартирах, приватних будинках.

  Фото скляних розсувних дверей виробництва EraGlass

  Розсувні двері зі скла

  Скло вже давно не асоціюється з чимось крихким, навпаки такий матеріал є досить міцним та екологічно чистим. До головних переваг розсувних дверей зі скла, можна віднести:

  • Тривалий термін експлуатації. Скляні конструкції здатні добре переносити вплив ультрафіолетових променів, а також вологи.
  • Вироби не піддаються виникненню корозії.
  • За такими конструкціями легко доглядати, досить протерти від пилу і бруду вологою ганчіркою.
  • Безпека конструкції. При механічних пошкодженнях скло не розсипається на маленькі шматочки.

  Розсувні скляні двері можна використовувати для того, щоб розділити приміщення на кілька зон. Такий варіант добре підходить для приватних будинків, де потрібно відокремити їдальню від кухні. Даний формат дверей відмінно підходить для гардеробної. В офісних приміщеннях скляні двері дають змогу розділити простір на відділи, тим самим відокремити їх один від одного. Прозорість дверей зі скла надає можливість нанести на них декор. Він допоможе надати приміщенню оригінальності, а також підкреслити корпоративний стиль. За бажання скло можна затонувати. Зазвичай тонування використовують для кімнат, де проходять ділові переговори, у кабінеті керівництва.

  Скляні розсувні двері ERAGLASS

  Фахівці компанії ERAGLASS займаються виготовленням різних дверей зі скла. Фахівці мають величезний досвід роботи, і з кожним замовленням вдосконалюють свої знання. Скляні розсувні двері ERAGLASS можна замовити за прикладом вже готового варіанту, або ж за індивідуальним замовленням.

  Дизайнер-конструктор розробить спеціальний проєкт з урахуванням усіх побажань замовника. За необхідності фахівці нанесуть потрібний декор на скло. На сайті ви можете замовити розрахунок проєкту, менеджер передзвонить вам для уточнення всіх деталей, розповість про можливі варіанти скляних конструкцій і скаже остаточну вартість роботи.

  Замовте скляні двері Ерагласс з розсувним механізмом у професіоналів! Ціни на виготовлення і монтаж вам точно підійдуть.

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу + 64 = 69

   Вгору