+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Двостулкові двері ERAGLASS

  Скляні двері є чудовою альтернативою звичайним дерев’яним конструкціям. Їх можна встановити як ззовні, так і всередині приміщення. Скляні двері можуть мати найрізноманітніший вигляд, але для широких дверних пройм найбільш підходять двостулкові двері. Вони виглядають стримано і допомагають трансформувати приміщення, роблячи його світлішим.

  Фото наших робіт

  Скляні двері

  Двостулкова скляні двері може мати будь-який дизайн, тому такі конструкції часто використовуються як вхідні двері в:

  • супермаркетах;
  • банках;
  • торгових центрах;
  • медичних центрах і клініках.

  У приватних будинках такі скляні конструкції також встановлюються. Вони пропускають в приміщення достатньо світла, що робить його просторішим.

  До основних переваг двостулкових скляних дверей можна віднести:

  • Універсальність. Скло завжди можна доповнити різними елементами стильового оформлення, що дозволить конструкції гармонійно доповнити інтер’єр.
  • Просторість приміщень. Такі конструкції роблять приміщення візуально просторішим, а також об’ємнішим.
  • Відкритість. Прозорість двостулкових скляних дверей робить приміщення відкритим для інших. Особливо це актуально для магазинів, кафе і супермаркетів, коли покупці можуть побачити товар і атмосферу зовнішньої сторони.

  Виділяють три види скляних двостулкових дверей, які відрізняються за типом відкривання:

  • Розпашні. Монтаж виробляється за допомогою коробки або рами. Такі конструкції підходять для офісних приміщень, організацій.
  • Розсувні. Завдяки розсувним конструкціям можна зекономити простір. Тому цей вид пристосувань часто встановлюють всередині приміщення, оскільки вони допомагають розділяти секції.
  • Маятникові. Особливість таких дверей в тому, що вони відкриваються в обидві сторони. Механізми розташовані так, що двері не потрібно тримати, вони повільно зачиняються самостійно.

  Вибір виду двостулкових дверей буде залежати від того, де потрібно встановити конструкції.

  Скляні двостулкові двері від ERAGLASS

  Замовити скляні двостулкові двері, які не мають аналогів, можна в компанії ERAGLASS. Дизайнери виготовляють надійні конструкції з міцного скла. Щоб двері ідеально підходили як за параметрами, так і зовнішнім виглядом, майстри створюють проєктну документацію, після затвердження якої починається виготовлення скляних дверей і проводиться монтаж. Замовити двостулкові скляні двері можна через форму, яка розташована на сайті, або зателефонувавши менеджеру.

  Замовити, придбати скляні двостулкові двері ERAGLASS

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 73 + = 75

   Вгору