+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Двері на довіднику ERAGLASS

  Скляні двері є популярними конструкціями, оскільки вони не лише естетично виглядають, але й представлені у великому асортименті. Для офісних приміщень, банків, супермаркетів ідеально підходять скляні двері, які працюють на довідниках. Під довідником розуміється механізм, який дозволяє м’яко і без будь-якого шуму закривати двері. Таким чином конструкції захищені від ударів і пошкоджень, також довідник допомагає продовжити термін експлуатації скляних дверей.

  Фото наших робіт

  Скляні двері

  Двері на довіднику мають кілька переваг, до яких можна віднести:

  • Захист від фізичного впливу. Конструкції відкриваються плавно, що запобігає вириванню дверних механізмів.
  • Двері не можуть різко зачинитися, що запобігає їх зачиненню через сквозняки. Також завдяки м’якому зачиненню відвідувачі точно не можуть травмуватися.
  • Незалежно від того, де встановлена конструкція всередині приміщення чи ззовні, в будь-якому випадку вона добре утримує тепло в приміщенні.
  • Сам довідник – це пружинний механізм, який розташований в корпусі дверей, тому ззовні його не видно. Виріб має довгий термін експлуатації і рідко виходить з ладу.

  Досить часто довідник встановлюється на маятникових дверях, оскільки такий механізм допомагає створити легке відкривання дверей як вперед, так і назад.

  Скляні двері на довіднику виготовляються з міцного скла, тому такі конструкції часто використовуються в тих приміщеннях, де кожен день проходить великий потік людей. Окрім відмінних функціональних можливостей, двері на довіднику, виготовлені зі скла, завдяки своєй прозорості, створюють відчуття відкритості і розташування компанії до своїх клієнтів або відвідувачів.

  Скляні двері на довіднику від компанії ERAGLASS

  Замовити виготовлення скляних дверей на довідниках можна на сайті ERAGLASS. Дизайнери зможуть створити макет конструкції з урахуванням всіх ваших побажань. Щоб скляні двері відповідали всім вашим очікуванням, важливо перед замовленням визначитися з такими параметрами:

  • Де будуть встановлюватися двері.
  • Розміри конструкції.
  • Кількість дверей.
  • Чи потрібен декор.

  Від цих характеристик безпосередньо залежить, яка саме конструкція вам необхідна. Спеціалісти компанії ERAGLASS працюють лише з надійним склом, яке не піддається механічним пошкодженням і здатне доповнити інтер’єр приміщення.

  Замовити, придбати скляні двері ERAGLASS на доводчики

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу 1 + 1 =

   Вгору