+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Міжкімнатні двері EraGlass

  Звичайні дерев’яні двері стають менш популярними, гарною заміною таких конструкцій є скляні двері. Вони мають чудовий вигляд в офісах, банках, у різних організаціях і, звісно, ж у квартирах. Від того, який вигляд мають міжкімнатні двері, залежить загальне уявлення про приватний будинок або квартиру, тому цим елементам необхідно приділити належну увагу.

  Фотогалерея

  Скляні міжкімнатні двері

  Велика розмаїтість скляних дверей дає змогу підібрати такі міжкімнатні двері під будь-який дизайн інтер’єру. Такі конструкції роблять приміщення більш просторим і, звичайно, ж світлим. Міжкімнатні двері зі скла стануть незамінним варіантом для тих кімнат, де недостатньо природного світла.

  Вибирати такий вид міжкімнатних конструкцій необхідно залежно від житлової або комерційної площі. До стандартного варіанту відносять розпашні двері. У приміщеннях великих площ краще встановити маятникові конструкції. Нестандартним варіантом будуть складні та розсувні двері.

  Також під час вибору варто звернути увагу на вид скла. Воно може бути:

  • Прозорим.
  • Матовим.
  • Тонованим.

  Якщо в приміщенні достатньо світла і необхідно зберегти приватність, тоді краще вибрати тоновані або ж матові конструкції.

  Скляні міжкімнатні двері можуть бути каркасними і безкаркасними. Перший варіант відмінно підходить для кімнат, спалень. Другий варіант дозволяє розділити приміщення на кілька частин. Двері виготовлені зі скла допоможуть з однієї кімнат зробити дві. Конструкції добре пропускають світло, що робить навіть маленьке приміщення візуально просторим.

  Міжкімнатні двері зі скла від компанії ERAGLASS

  Урізноманітнити інтер’єр у спальні, вітальні або офісі, можна легко за допомогою скляних міжкімнатних дверей. Фахівці компанії ERAGLASS для виготовлення скляних дверей використовують загартоване скло, яке не боїться механічних пошкоджень. Такі конструкції стійкі до ударів і випадкових побутових пошкоджень. Встановлювати двері зі скла можна в будь-яких кімнатах, навіть у дитячій.

  Якщо ви не знаєте, який саме вид дверей замовити, тоді дизайнери-конструктори із задоволенням допоможуть вам підібрати потрібний варіант. Насамперед необхідно визначитися з розміром конструкції. На сайті є приклади робіт, з якими можна ознайомитися. Також ви можете замовити міжкімнатні двері з необхідним дизайном, декором. Під час оформлення замовлення фахівець врахує всі ваші побажання.

   Замовити прорахунок


   Прикріпити файлу Вас є можливість завантажити файл не більше 5 MB.


   Введите капчу + 71 = 72

   Вгору