+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні перегородки роблять приміщення повітряним і просторим

  Скло в інтер’єрі робить дуже незвичайним, стильним і оригінальним дизайн будь-якого приміщення, будь то офіс, будинок або торговий майданчик. Перегородки зі скла візуально збільшують простір, а так само створюють відчуття легкості, елегантності, атмосфери успіху. Такий інтер’єр завжди буде виглядати престижно і респектабельно.

  Скляні перегородки в інтер’єрі, економлять простір відокремлюють дві кімнати або два зали один від одного. Конструкції зі скла не передбачають застосування важких профільних систем, саме завдяки цьому забезпечується легкість і додаткова освітленість приміщення.

  Досить популярними на сьогоднішній день є безрамні (суцільноскляні) перегородки, товщина яких 8-12 см, які закріплюються за допомогою спеціального затискного профілю заввишки 4 см, що монтується до підлоги і стелі, або до стіни і підлоги. У такій конструкції несучих є саме скло, бо застосування вертикальних профілів не потрібно.

  Такі перегородки передбачають можливість інтегрування в конструкцію скляних дверей маятникових або розсувних) і систем контролю доступу. З цієї причини скляні перегородки нерідко застосовуються в якості фасадних стін.

  При виробництві таких перегородок використовується виключно безпечне скло, цим пояснюється їх надійність і довговічність.

  У наші дні все більше любителів сучасного стильного дизайну віддають перевагу саме таким перегородок зі скла. Тому подібні світлопрозорі конструкції широко застосовуються в домашніх інтер’єрах, а також при оформленні дизайну офісних приміщень і будівель, торгових центрів.

  Для того щоб досягти ще більш вражаючих результатів використовується тоноване скло і декоративне оформлення скла різними візерунками або з допомогою кольорового друку. Також приголомшливо виглядають перегородок із загартованого скла.

  Вгору