+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Тонована душова перегородка в приватному будинку

  Завдання

  Як і завжди нашим завданням було створити сучасний, стильний та звичайно якісний проєкт для нашого замовника – тонована душова перегородка зі скла.

  Рішення

  Тонована душова перегородка кутової форми виконана зі скла тонованого в масі (графіт) загартованого товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. Нерухомі фрагменти перегородки встановлені в алюмінієвий П-подібний профіль.

  Перегородка містить в собі одностулкові розпашні двері.
  Двері комплектуються боковими петлями «скло-скло», точковою ручкою, ПВХ –ущільнювачами.

  Колір фурнітури та профілів – чорний.

  Особливістю даної душової є те, що вона виконана на всю висоту від підлоги до стелі. Це дозволяє уникнути установки верхньої штанги. Але така конфігурація потребує установки витяжки в середині душової перегородки (що було запропоновано нашою компанією та виконано замовником).

  Ще однією особливістю душової є її значна висота – 2800 мм ( стандартна висота скляних душових 2000-2200 мм). Замовник хотів бачити скляну душову на всю висоту та без верхньої штанги. Із-за значної ваги дверей було запропоновано їх установку на три підсилені петлі (фірма «Pauli» Німеччина).

  Результат

  В результаті нашої роботи замовник отримав, нестандартну тоновану душову перегородку цікаву на вигляд та зручну в експлуатації.

  Тонована душова перегородка

  Тонована душова перегородка1

  Тонована душова перегородка2

  Тонована душова перегородка3

  Вгору