+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Тамбур зі скла в холі будинку

  Клієнт звернувся до нашої компанії з наступною задачею. В холі нового будинку необхідно було побудувати тамбур зі скла поза вхідною групою. Потрібно це для запобігання протягам та зберіганню тепла при відкритті вхідних дверей. Це повинна була бути легка (не громіздка) та зручна в експлуатації конструкція. Головне, щоб гармонійно вписувалася конструкція в загальний інтер’єр холу. Наша компанія запропонувала скляний тамбур.

  Виготовили тамбур зі скла прозорого загартованого товщиною 10 мм. Встановили вертикальні нерухомі фрагменти скла в алюмінієвий «клемний» профіль висотою 50 мм. В тамбурі також передбачене скляне накриття, варто зазначити, що воно з`єднане з вертикальним склом за допомогою точкових фітингів.

  Тамбур має доволі значні габарити, тому всередині було змонтовано каркас з матової нержавіючої сталі (труба 50*50 мм), що додало загальної жорсткості скляній конструкції.

  Скляний тамбур містить двостулкові розпашні, маятникові двері. Двері комплектуються петлями, трубчастими ручками та підлоговим дотягувачем. Ручки були передбачені висотою 1 600 мм для зручного користування. Нижні дотягувачі дозволяють повертатись скляним полотнам в нульове положення після того, як людина зайшла в хол, або вийшла на вулицю. Це дуже зручно для великого «пасажиропотоку». Також підлоговий дотягувач дозволяє фіксувати двері у відкритому положенні під кутом 90 градусів, Це дуже зручно, коли треба занести будь-які габаритні речі.

  Скляна конструкція тамбура вийшла міцною, безпечною та, разом з тим, легкою та прозорою, що чудово пропускає денне світло.

  Скляний тамбур

  Скляний тамбур 1

  Ще більше робіт можна подивитися в наших соц. мережах:

  Вгору