+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Тамбур зі скла для комерційного приміщення

  Тамбур зі скла може бути цікавим елементом інтер’єру, який дозволяє зберегти простір та світловий потік між вхідними дверима та основним приміщенням. Також, він може додати естетичного ефекту та стильності до дизайну. Саме такий варіант ми запропонували 

  Тамбур виконано зі скла прозорого загартованого товщиною 10 мм. Нерухомі фрагменти скляного тамбуру встановлені в алюмінієвий П-подібний профіль 40*20 мм

  Скляний тамбур містить розпашні одностулкові двері. Двері комплектуються петлями, трубчастою ручкою, підлоговим дотягувачем. Вся фурнітура та профілі пофарбовані в чорний колір.

  Висота скляного тамбура виконана по рівню вхідної групи. Оскільки у стелю закріпитись було неможливо, для встановлення верхнього профілю було використано додатково алюмінієву трубу.

  Скляні тамбури, часто застосовуються в офісних приміщеннях для відгородження вхідної групи. Вони запобігають тепловим втратам та зменшують протяги.

  Це особливо важливо, коли в холі розташована рецепція, пост охорони або інші робочі місця. Наявність скляної перегородки в таких випадках дозволяє людям працювати більш комфортно.

  Водночас тамбури з прозорого скла не зменшують попадання денного світла в приміщення та не закривають вхідну групу.

  Результат нашої роботи ви можете переглянути нижче👉

  Тамбур зі скла для комерційного приміщення

  Тамбур зі скла для комерційного приміщення1

  Тамбур для комерційного приміщення2

  Тамбур для комерційного приміщення3

  Вгору