+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Скляні офісні перегородки

  Скляні офісні перегородки стали досить популярними останнім часом. Вони надають кімнатам більше світла та відкритості, сприяють комунікації між співробітниками і забезпечують естетичний вигляд робочого простору. Саме такий проєкт ми і створили для нашого клієнта.

  Скляні офісні перегородки виконано зі скла прозорого загартованого товщиною 10 мм. Нерухомі фрагменти перегородок встановлено в алюмінієвий – П подібний профіль 40х20 мм. Колір профіля – анодований алюміній.

  Перегородки містять розпашні маятникові двері з верхньою фрамугою. Двері комплектуються петлями, фітингами для утримання верхньої фрамуги, нижнім дотягувачем, трубчастою двосторонньою ручкою, замком з відповідною частиною на склі. Колір фурнітури – матова нержавіюча сталь.

  На даний об`єкт замовник запросив нас ще до того, як було виготовлено чистові пройоми під скляні перегородки.
  Це дозволило уникнути багатьох проблем, зокрема, було зроблено гіпсокартоновий опуск з металевою закладною в ньому під кріплення верхнього профілю скляних перегородок.

  Також було прослідковано, щоб в місцях установки нижнього дотягувача (глибина штроби 70 мм) були відсутні комунікації та тепла підлога. Штроби під дотягувач було виконано до укладки чистової підлоги. Це дозволило уникнути пошкодження плитки.

  В результаті отримали сучасний просторий та світлий офіс для успішної роботи та розвитку компанії.

  Скляні офісні перегородки

  Скляні офісні перегородки1

  Скляні перегородки2

  Скляні перегородки3

  Скляні перегородки4

  Вгору