+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Душова скляна перегородка на ванну

  Завдання

  Все частіше спостерігається тенденція, коли люди не хочуть бачити в своїх ваннах звичайні шторки з матерії (всім уже набридли дельфіни та пальми). Клієнтам хочеться чогось оригінального, легкого, відповідного сучасним квартирним інтер`єрам, наприклад – душова скляна перегородка.

  Рішення

  Душова скляна перегородка виконана зі скла надпрозорого (діамант), загартованого товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. Скляна перегородка являє собою нерухомий скляний фрагмент та розпашні двері.

  Варіант конструкції з дверима був запропонований клієнту для більш зручного користування ванною (заходити в ванну, відкривши двері, набагато зручніше, ніж обходити нерухому скляну перегородку такої ж довжини).

  Нерухомий фрагмент перегородки установлений в алюмінієвий П – подібний профіль 20х20 мм. Як правило, на саму ванну профіль монтується за допомогою клею (при свердлінні ванни під кріплення може з’явитися скол).

  Двері комплектуються петлями (скло – скло) та ПВХ-ущільнювачами. Зверху над склом установлена штанга з кліпсою для більш жорсткої фіксації душової перегородки.

  В цьому проєкті, скляна перегородка  була вибрана не пряма (паралельно або перпендикулярно душовій перегородці), а діагональна конфігурація верхньої штанги, щоб вона не заважала, коли людина приймає душ. Вся фурнітура та профілі покриті порошковою фарбою в чорний колір (під колір сантехніки).

  Результат

  Замовник отримав стильний, легкий та сучасний проєкт – душова скляна перегородка у ванній кімнаті.

  скляна душова пергородка у ванній

  Вгору