+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Перегородка для душу зі скла у ванній кімнаті

  Перегородка для душу зі скла – це стильний та функціональний елемент для вашої ванної кімнати. Вона додає простору легкості та забезпечує оптимальний рівень приватності під час прийняття душу. Використання високоякісних матеріалів та сучасних технологій гарантує довговічність та безпеку цього елемента ванної кімнати.

  Кутова скляна перегородка виконана зі скла прозорого загартованого. Товщина 8 мм з полірованими кромками по периметру. Душова перегородка являє собою два нерухомі скляні фрагменти та розсувні одностулкові двері.

  Нерухомі фрагменти встановлені в алюмінієвий П-подібний профіль 20*20 мм з ущільнювальною гумою. За бажанням клієнта було обрано мінімальний профіль.

  Двері комплектуються розсувною системою верхнього підвісу з обмежувачами відкривання. Також верхньою направляючою, ПВХ-ущільнювачами, точковою ручкою-кнобом та нижнім металевим поріжком 20*20 мм. Ручка була обрана пласкої форми, щоб двері могли максимально відсуватися за нерухомий скляний фрагмент. Для утворення оптимального проходу в душ.

  Металевий поріжок дозволяє зменшити протікання душової під час її експлуатації. Всі профіля та фурнітура покриті порошковою фарбою в чорний колір.

  Вибір розсувних дверей був обумовлений тим, що конфігурація санвузла не дозволяє використання розпашних дверей. Оскільки з одного боку унітаз, а з іншого раковина, що не дозволяє відкриватися полотну дверей.

  Перевага розсувних дверей особливо помітна в маленьких санвузлах, де все розташовано впритул одне до одного.

  Результати нашої роботи – Перегородка для душу зі скла, ви можете переглянути нижче.

  Перегодка душова скляна

  Перегородка для душу зі скла

  Вгору