+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Кутова скляна тонована перегородка в офіс

  Завдання

  Як і завжди, нашим завданням було створити сучасний проєкт за побажаннями замовника. Цього разу це була кутова скляна перегородка в офісному приміщенні.

  Такого типу конструкції чудово відокремлюють бажану зону від всього простору офісу, при тому виглядає така конструкція стильно та сучасно. І що головне, не займає багато місця.

  Рішення

  Кутова скляна перегородка виконана зі скла тонованого в масі (графіт) загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. Нерухомі фрагменти перегородки встановлені в алюмінієвий профіль.

  Перегородка містить одностулкові розпашні двері. Двері комплектуються петлями, натискною ручкою з замком та підлоговим доводчиком. Всі профілі та фурнітура покриті порошковою фарбою. замовник обрав саме чорний колір.

  Підлоговий доводчик дозволяє дверям повертатись в первинне положення після відкривання та фіксувати щільно двері під кутом 90 градусів та 140 градусів.

  Це дуже зручно для офісних приміщень з великою кількістю співробітників та відвідувачів. Такі скляні двері непотрібно закривати за собою, вони закриються самі.

  Але для того, щоб застосувати такий дотягувач, потрібно завчасно знати дані про підлогу, де він буде встановлений. Для його монтажу в підлозі робиться штроба глибиною 70 мм. Тому в цьому місці не повинно бути комунікацій (теплої підлоги, труб тощо).

  Результат

  Дані скляні перегородки часто та успішно застосовуються в інтер’єрі сучасних офісів. Замовник отримав бажану конструкцію та був задоволений результатом.

  Кутова скляна перегородка

  Кутова скляна перегородка1

  Вгору