+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Як треба доглядати за склом

  Ми зможемо прикрасити будь-який інтер’єр з допомогою наших скляних конструкцій і виробів. Але яким би надійним, красивим і міцним не було скло, воно вимагає акуратності від нас, за ним треба доглядати і поводитися з ним шанобливо. Тільки при ощадливому ставленні воно буде служити вам, хоч цілу вічність.

  Взяти ті ж вітрини, якщо їх помацати руками, то ви неодмінно побачите відбитки своїх пальців. Також і на інших скляних конструкціях залишаються сліди не тільки від рук, але і від їжі або води. Якщо у вашій квартирі або будинку скляні меблі, то не варто навантажувати її непотрібними речами. Всі скляні поверхні зажадають від вас регулярного очищення, але найбільше її потребує матове скло, бо на ньому швидше за все залишаються сліди від рук або інших предметів.

  В магазинах є спеціальні засоби по догляду за склом. Якщо в одному вашому виробі є не тільки елементи скла, але скажемо і дерева, то краще купувати два різних засоби. Не варто поспішати, відразу приступати до роботи, якщо ви не ознайомилися з інструкціями, для того, щоб не нашкодити своїй скляній конструкції. Категорично не рекомендуємо користуватися жорсткими мочалками або губками, для того, щоб протерти скляне виріб краще всього використовувати ганчірочку з мікрофіброю.

  Скління котеджів або квартир – це дійсно чудово і для того, щоб не зіпсувати цю красу краще всього очищати скло спеціальними засобами відповідно до всіх інструкцій!

  Вгору