+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Як прибрати подряпини на склі

  Скляні перегородки та інші предмети зі скла виглядають гірше, якщо на них утворюються дефекти. Прибрати або приховати пошкодження можна декількома способами.

  Чому з’являються подряпини?

  Основні причини утворення відколів:

  • чистка газетним папером-чорнило для газет містять важкі метали, а папір занадто тверда;
  • різкі перепади температур;
  • протирання жорстким або ворсистим матеріалом;
  • попадання абразивних частинок на поверхню;
  • миття спиртовмісними розчинами;
  • механічні пошкодження.

  Перегородки, огорожі, скляні двері, душові кабіни, сходи, скляні навіси ERAGLASS для офісів і багато іншого ви зможете замовити зателефонувавши в офіс компанії ERAGLASS.

  разбитое стекло

  Як прибрати подряпини на склі підручними матеріалами?

  Зубна паста для полірування скла

  Може впоратися з незначними дефектами. Відмінно підійде прозора. Втирайте гель в тріщину і дочекайтеся висихання. Потім оброблену область відшліфуйте лезом або м’якою серветкою. Рухи при шліфуванні повинні збігатися з напрямком поглиблення. Міняти напрямок руху не можна, щоб не пошкодити виріб остаточно.

  Оцет з гірчицею

  Цей спосіб використовують в складних випадках. В оцет додайте гірчичний порошок. Повинна вийти суміш, по консистенції нагадує сметану. Змастіть їй поглиблення, а після обробки відполіруйте.

  Рослинна олія

  Воно допоможе прибрати невеликі відколи. Маслом потрібно змочити тонку м’яку тканину і відполірувати скло або виріб зі скла.

  Як прибрати подряпини на склі за допомогою лаку для нігтів

  Це засіб є в косметичці у багатьох жінок. Воно допоможе замаскувати довгу глибоку тріщину на склі. Підійде прозорий лак – він непомітний ні на прозорому, ні на кольоровому склі.

  Виріб необхідно знежирити, а лак нанести на подряпину за допомогою пензлика. В ідеалі він не повинен виходити за межі тріщини, але надлишки дозволяється прибрати шпателем.

  Висохле поглиблення акуратно відполіруйте наждачним папером.

  Волоський горіх

  Серцевину волоського горіха теж використовують, щоб подряпини не було видно. Очистіть її від шкірки і втирайте круговими рухами.

  царапины на стекле

  Що купити спеціально для ліквідації тріщин?

  Засіб для ремонту скла

  Продаються в магазинах меблевої косметики. Перед застосуванням обов’язково прочитайте інструкцію і дійте відповідно до неї. Зверніть увагу на товщину матеріалу: дзеркала вимагають одного виду засобу, а душові перегородки — іншого. Важливий і колір подряпаного скла.

  Не соромтеся звертатися за консультацією до фахівців Eraglass, якщо хочете купити / замовити таку ж скляну конструкцію!

  Як відполірувати скло за допомогою пасти ГОІ

  Пасти ГОІ виробляються під різними номерами. Так, пасти з меншим номером призначені для менш грубої обробки. Як правило, для скляних поверхонь використовується паста ГОІ №1 і №2. Подрібніть речовина до порошкоподібного стану і нанесіть на місце дефекту за допомогою ватної палички.

  Не можна обробляти цією сумішшю довше п’ятнадцяти секунд поспіль і занадто сильно натискати на поверхню. Паста для полірування скла №1 здатна відполірувати подряпини на склі до ідеального стану. Після обробки поверхню рекомендується змастити мінеральним маслом для закріплення результату.

  Засіб для чищення металевих поверхонь

  Коштує недешево, але чистити їм досить легко. Просто нанесіть на тонку тканину трохи речовини і втирайте його в поглиблення протягом 30 секунд. Варто бути акуратним і не проводити обробку кілька разів, інакше з’являться нові подряпини.

  Ювелірна паста для полірування скла

  Теж досить дорогий, але надійний спосіб. Невелика кількість пасти наноситься на тканину, пошкоджене місце обробляється круговими рухами, поки проблема не буде вирішена. Залишки суміші прибираються водою, змішаної з аміаком в пропорції 1,9 л на 60 мг.

  Поліроль для скла в автомобільних роботах

  Їй потрібно обробити тканину і пошкоджену ділянку, а потім відполірувати всю поверхню.

  Тонированная перегородка из стекла с маятниковыми дверями

  Обробка товстого скла

  Перед поліруванням потрібно відшліфувати поверхню. Шліфування скла проводиться за допомогою наждачного паперу або середньозернистої пасти. Поступово потрібно переходити на пасту з більш дрібним зерном. Це тривалий процес, але результат порадує!

  На жаль, іноді пошкодження настільки серйозно, що простіше купити або замовити новий предмет або конструкцію.

  Перегородки, огорожі, скляні двері, Душові кабіни, сходи, скляні навіси, скляні перегородки ERAGLASS для офісів і багато іншого ви зможете замовити зателефонувавши в офіс компанії ERAGLASS.

  Вгору