+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Установка скляних дверей в квартирі (пр-т Червонозоряний)

  Завдання: установка скляних дверей в квартирі.

  1) Скляні розсувні двері для поділу залу і коридору. Двері виконується зі скла тонованого в масі (бронза) товщиною 10 мм з матовим малюнком. Двері комплектуються точкової ручку діаметром 60 мм з поглибленням під пальці і розсувною системою з декоративними накладками. Здавалося б проста розсувні скляні двері, але була одна маленька проблема – це її габарити. Замовник дуже хотів бачити цілісні скляні двері, так як двох стулок нікуди було б розсуватися і цілісні двері, на думку замовника, виглядали б більш привабливо і красиво.

  У підсумку скляні розсувні двері вийшли габаритами 2700х1650 мм, що при монтажі становить певні труднощі, оскільки розгорнуться в невеликому за площею коридорі досить таки проблематично. Але ціла епопея – це підйом скляних дверей на 17 поверх. У ліфт воно звичайно ж не влізло (навіть у вантажний), тому монтажна бригада з культурними виразами піднімала полотно по поверхах. На жаль навіть у нових будинках сходові марші досить таки вузькі і іноді між стіною і скляними дверима зазор становив пів міліметра. Але до нашого полегшенню і до великої радості замовника скляні розсувні двері була доставлена в квартиру і успішно змонтована

  2) Скляні розпашні двері в коробках виконуються з скла тонованого в масі (бронза) товщиною 8 мм скляні двері комплектуються бічними петлями і натискною ручкою з клямкою із зворотного боку. Скляне полотно встановлюється в дерев’яну коробку. Скляні двері в дерев’яній коробці вигідно відрізняються від своїх повністю дерев’яних побратимів легкістю і прозорістю. Незважаючи на тонування, скляні двері добре пропускають і розсіюють сонячне світло, а дерев’яна коробка з гумовими ущільнювачами вдало дозволяє закривати всі зазори примикання скляного полотна. І якщо колір коробки і скла вміло підібраний під інтер’єр приміщення, то вигляд скляних дверей, чесно кажучи, вражає.

  Термін виготовлення скляних розсувних дверей і скляних міжкімнатних дверей в коробці – 12 робочих днів

  Термін монтажу скляних розсувних дверей і скляних міжкімнатних дверей в коробці – 2 дні

  Вгору