+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Установка розсувних скляних дверей (вул. Сікорського, приватна квартира)

  Термін 25.11.14

  Завдання: виконати розсувні скляні двері максимальних габаритів.

  Скляні двері призначалися для поділу спальної кімнати та коридору. Спочатку стулки скляних дверей планувалося виконати прозорими. Але замовник, після довгих роздумів побажав бачити їх матовими, щоб кімната не проглядалася.

  Потім було прийнято рішення виконати на скляних розсувних дверях матовий малюнок абстрактного типу під шпалери. Також виникла проблема з кольором скла: на звичайному будівельному склі (з зеленим торцем) матовий малюнок виглядав би з смарагдовим відтінком, що ніяк не влаштовувало замовника, так як шпалери в коридорі та кімнаті були світлими. А зеленуваті матові двері явно виділялися із загального інтер’єру.

  В результаті скляні розсувні двері були виконані зі скла надпрозорого (діамант з голубуватим торцем) загартованого товщиною 10 мм з полірованими кромками по периметру. На всю поверхню скла було завдано матовий малюнок шляхом піскоструменю. І якщо на звичайному склі матовість підкреслює «зелень» скла, то на «діаманті» матовість навпаки посилює його білізну.

  Ще одним важливим побажанням замовника були максимально можливі габарити скляних стулок розсувних дверей. У кімнаті, яку скляні двері відокремлювали від коридору, було мало денного світла. Замовник планував, світло буде проникати через скляні двері з коридору. У підсумку габарити однієї стулки вийшли 1600 мм ширина і 2615 мм висота. Вага однієї стулки вийшов 105 кг. Для розсувних дверей зі скла існує градація розсувних систем в залежності

  razdvizhnye-dveri-2

  від ваги скляного полотна. Для даних скляних розсувних дверей була підібрана розсувна система, що витримує вагу до 120 кг. Взагалі, чим важче скляна стулка, тим масивніший виходить для неї розсувна система. В даному випадку підібрана система з потужними видимими зачепами для скла (зачіп 70х110 мм). Як правило, замовники не хочуть бачити такі зачепи і ми пропонуємо закрити направляючу і ролики скляних розсувних дверей декоративною планкою з анодованого алюмінію висотою 120 мм.

  У підсумку виходить акуратна смуга над отвором, з якої виходить скло полотна. Розсувні скляні двері також комплектуються точковими ручками і уловлювачами. Ручки підібрані круглі плоскі діаметром 60 мм з виїмкою під пальці. Вони максимально притиснуті до полотна скляних дверей і виступають від скла на 10 мм.

  Що дуже зручно, так як вони не займають багато місця в закритому положенні скляних дверей. Також вони практично не помітні на загальному тлі скляних дверей і зливаються з нею. Уловлювач виконаний мінімальних розмірів і призначений для того, щоб скляна двері розсувалася і зрушується в одному і тому ж напрямку.

  Він зменшує бічній люфт скляних розсувних дверей. Завдяки своїм мінімальними габаритами, уловлювач, теж практично непомітний на загальному тлі скляних розсувних дверей. Не можу також не згадати про труднощі монтажу, вірніше підйому на поверх скляних розсувних полотен.

  Із-за габаритів, вони не увійшли в жоден ліфт, мало того, навіть по сходах занести їх вдалося не без праці (було залучено 6 монтажників). Але чого не зробиш заради краси в інтер’єрі квартири і задоволеного замовника. Задоволення замовника одна з головних позицій нашої компанії.

  Результати роботи ERAGLASS

  razdvizhnye-dveri

  Термін виготовлення і монтажу скляних розсувних дверей – 10 робочих днів.

  Вгору