+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Душова кабіна у приватній квартирі (вул. Драгоманова, 6/1)

  Термін 24.05.13

  Завдання: встановити скляну душову кабіну в санвузлі.

  Т. к. санвузол суміщений та невеликих габаритів, то питання про ванної відпав на першому етапі будівництва. Був виготовлений піддон під душову кабіну з урахуванням наших рекомендацій, зокрема, виконаний нахил бортика усередину душової кабіни під кутом 5 градусів. Це необхідно, для того, щоб вода не накопичувалася на борту біля дверей, а при їх відкритті не виливалася на підлогу санвузла. Скляна душова кабіна виконана Г –образної форми і складається з двох нерухомих фрагментів і орні двері. Душова кабінка виготовлена із скла тонованого в масі загартованого товщиною 8 мм з полірованими кромками по периметру. Скло взагалі для перегородок, дверей, а для душових кабін особливо необхідно постачати обов’язково загартованим, т.я. воно є в 7 разів міцніше сирого і, якщо все таки, якимось чином розбивається, то воно осипається на дрібні негострі шматочки, не завдаючи ушкоджень. Так що можна спокійно, приймати душ, не боячись послизнутися і впасти на скло

  Тон скла (бронза) був обраний замовником під колір плитки для гармонійного поєднання скляної душової кабіни з інтер’єром санвузла.

  Вся поверхня душової кабіни (за винятком 150 мм зверху і 150 мм знизу) матується шляхом піскоструменю. Досвід показує, що багато людей відчувають дискомфорт, приймаючи душ за прозорим склом (вони відчувають себе ніби у всіх на виду). Матовість ж дає відчуття непрозорою стіни і, в теж час м’яко пропускає і розсіює світло. Це дає можливість розслабитися, зняти втому і випробувати насолоду від прийому душу.

  Нерухомі фрагменти душової кабіни встановлені на точкові кліпси (40*40 мм) із нержавіючої сталі. Замовник вибрав цей варіант замість установки скла в профіль, т до його великим бажанням була концепція: побільше скла і менше металу. Зазори між фрагментами скла, підлогою і стінами заповнені прозорим герметиком для уникнення протікання душової кабіни. Над скляної душової перегородкою (паралельно їй) встановлена стійка з нержавіючої сталі, раскрепленная фланцями у стіни. На штанзі розміщені кліпси для жорсткої фіксації верхньої частини нерухомих фрагментів. Це дає можливість значно зменшити люфт скляних фрагментів (особливо при відкриванні та закриванні дверей) і надати скляної душової кабіни велику стійкість. Скляні двері виконуються розкривними і комплектуються петлями «скло-скло», точкової ручкою, ПВХ-ущільнювачами. Т до фрагмент душової кабіни, де розташована двері має розмір більше 1000 мм, було прийнято рішення розділити його на двері і нерухомий скляний фрагмент, т.я. орні двері шириною 1м в душовій кабіні не зовсім зручна в експлуатації і, при такій ширині, зачіпала б газову колонку при своєму відкритті. Відповідно, були підібрані петлі для закріплення скляних дверей на нерухомий фрагмент. ПВХ-ущільнювачі встановлені на торець дверей по периметру для запобігання попадання води за межі душової кабіни. На стик двері і нерухомого скляного фрагмента встановлено магнітні ПВХ – ущільнювач для фіксації стулки і уникнення її відкривання під час прийому душу.

  Колір фурнітури – полірована нержавіюча сталь, підібрані у відповідності з кольором змішувачів, змійовиків і рушникосушок.

  Термін виготовлення скляної душової кабіни – 5 робочих днів
  Термін монтажу скляної душової кабіни – 1 день

  Вгору