+38 044 461 85 17
  *ваші дані не будуть передаватися 3-м особам

  Сучасний стиль дизайну котеджів і заміських будинків

  Кожен власник котеджу або заміського будинку прагне створити унікальний зовнішній дизайн, який буде оригінальним і в той же час функціональним. Головним правилом при створенні сучасних дизайнів котеджів є цілісність стилю у всіх кімнатах і сторонах будинку.

  При будівництві будинків використовуються якісні матеріали, виготовлені на новітньому обладнанні. Стиль, який був обраний для дому, виділяється не тільки в оформленні житлового приміщення, але й на присадибній ділянці. При створенні інтер’єру, кожна дрібниця має своє місце, цінність і неповторність.

  стеклянный фасад коттеджа

  Найпопулярніші стилі дизайну в оформленні котеджу

  • хай-тек;
  • модерн;
  • органічна архітектура;
  • мінімалізм;
  • фахверк;
  • сільський стиль.

  Стиль хай-тек поєднує в собі функціональність, строгість ліній і неповторність кожної дрібниці. Досить часто в такому дизайні використовують фасадне скління, яке можна замовити у компанії EraGlass.

  Стиль модерн з’явився відносно недавно — на початку ХХ століття. Даний дизайн вважається сучасним і унікальним. Основними матеріалами для обробки стін є плитка, кераміка, камінь. Все це може поєднуватися з фактурними візерунками. Внутрішнє планування передбачає наявність гвинтових сходів, яку також можна замовити у нас на сайті.

  Ще одним популярним напрямком є мінімалізм. Особливою ноткою цього стилю є вільний простір, який не захаращена меблями і досить функціональний. Фасади в даному випадку нічим не декорують.

  Рустик — стиль, який поєднує непоєднуване. У ньому з’єднуються дерево, пластик, метал і скло. Грубе оформлення в сучасному стилі з неповторними акцентами, роблять житло просто чудовим.

  Компанія EraGlass втілить вашу мрію в життя! Звертайтеся до нас і ми зробимо для вас унікальний дизайн будинку вашої мрії!

  Вгору